Yetiştirilmek Üzere Yardımcı Grafikerler - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek Üzere Yardımcı Grafikerler - İstanbul ...

myajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

myajans

Grafiker / İstanbul

Alt 14-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek Üzere Yardımcı Grafikerler

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: MYPACK
Çalışma şartları: Tam zamanlı / Stajyer
"Öğrenmeye açık bir insanım, çabuk kavrarım" diyen, ürettiği işten keyif alabilecek, grafiker olmayı gönülden isteyen yetiştirebileceğimiz takım arkadaşlarına ihtiyacımız var.
Başvuracak arkadaşların photoshop, ve freehand programlarını orta seviyede kullanması ve Anadolu yakasında ikamet etmesi gerekmektedir.
Şirketimiz bünyesinde reklam ajansı ve ambalaj üretim tesisi bulunmaktadır. İlgilenen adaylar lütfen CV.lerinizi aşağıdaki mail adresine gönderiniz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yetiştirilmek Üzere Yardımcı Grafikerler - İstanbul - Yetiştirilmek Üzere Yardımcı Grafikerler - İstanbul ya da Yetiştirilmek Üzere Yardımcı Grafikerler - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yetiştirilmek Üzere Yardımcı Grafikerler - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

jkr damlas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jkr damlas

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 17-03-2012 #3
ilanınız güncelmi?
myajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

myajans

Grafiker / İstanbul

Alt 20-03-2012 #4
ilan günceldir