Yetiştirilmek ve Çalışmak Üzere Bir İş Arıyorummm:) - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek ve Çalışmak Üzere Bir İş Arıyorummm:) - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yetiştirilmek ve Çalışmak Üzere Bir İş Arıyorummm Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Okulunuz: Lüleburgaz MYO Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili açıklama: 2yıllık grafik ...

sysys isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sysys

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 08-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek ve Çalışmak Üzere Bir İş ArıyorummmYetiştirilmek ve Çalışmak Üzere Bir İş Arıyorummm:) - İstanbul

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Lüleburgaz MYO

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 2yıllık grafik tasarım Mezunuyum. Grafik ve Web tasarım Kurslarında Eğitim Gördüm. Web tasarımı Alanında Kendimi Geliştirebileceğim Bir Yer Arıyorum(Avrupa Yakası).

Kullandığım Programlar:

web PROGRAMLAR
-Dreaweaver (çok iyi)
-Fıreworks (çok iyi)
-flash (iyi)
-HTML
-CSS
-Ftp
GRAFİK TASARIM PROGRAMLARI
-photoshop (çok iyi)
-Indesing(iyi)
-İllustrator (orta)
-corel (orta)
-Frehand (başlangıç)

Bilginize...

SEREN KÖSE

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yetiştirilmek ve Çalışmak Üzere Bir İş Arıyorummm:) - İstanbul - Yetiştirilmek ve Çalışmak Üzere Bir İş Arıyorummm:) - İstanbul ya da Yetiştirilmek ve Çalışmak Üzere Bir İş Arıyorummm:) - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yetiştirilmek ve Çalışmak Üzere Bir İş Arıyorummm:) - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yetiştirilmek ve Çalışmak Üzere Bir İş Arıyorummm:) - İstanbul | Yetiştirilmek ve Çalışmak Üzere Bir İş Arıyorummm:) - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

jeonec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jeonec

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-03-2011 #3
********* adresine iletişim maili gönderirmisin
Anil27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Anil27

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2011 #4
AVCILAR - AMBARLI STAJYER

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Firma ismi: ANIL IÇ GIYIM A.S
Çalışma şartlarıtajyer
Özellikleri: Grafik programlarını (freehand-photoshop-illustrator tanıyan azda olsa kullanabilen 15-25 yaş arası bayan, ilgili okullarda okuyan veya bu işi seven arkadaşlar)
İşin mahiyeti: Moda ve Tasarım Departmanımızda grafik ve ürün üzeri baskı tarasımlarında yardım ve öğrenmesi.

E-posta:

Telefon: *********

sysys

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 03-05-2011 #5
kimse yok mu Yetiştirilmek ve Çalışmak Üzere Bir İş Arıyorummm:) - İstanbul
kalemgazetesi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kalemgazetesi

Hiç Biri / İstanbul

Grafiker..

Alt 03-05-2011 #6
Kalem Gazetesi ve iştiraki Göçebe ajansta çalışmak isterseniz buyurun gelin.. İşçilik de değil yapacağınız iş, işe kendiniz ücret belirleyip kar ortaklığı yapıyoruz.. Yani bi nevi ortak alıyoruz.. Yüksek verim adına.. Üsküdar'da iş yerimiz. Merkez'de hemen belediye binası yanında Eser Çarşısı'nda.. ********* - 0537 677 4549 şirket numaraları..

sysys

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 05-05-2011 #7
Keşke ama Avrupa yakasında bir yer arıyorum Yetiştirilmek ve Çalışmak Üzere Bir İş Arıyorummm:) - İstanbul
bil1992 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bil1992

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-05-2011 #8
Istanbul fatih ilçesinde bulunan,resim, poster,toblo üretimi ve satışı yapan firmamıza;fhotoshop konusuna hakim,e-ticaret sitemizi yönetecek personel ihtiyacımız bulunmaktadır bizimle çalışmak isterseniz irtibata geçin ********* bilal s.toprak
zekisoysal55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zekisoysal55

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 06-05-2011 #9
********* Adresine resimli CV'nizi gönderebilirmisiniz?

sysys

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 14-05-2011 #10

Aranan Şehir: İstanbul/Avrupa Yakası

Okulunuz: Lüleburgaz MYO

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 2yıllık grafik tasarım Mezunuyum. Grafik ve Web tasarım Kurslarında Eğitim Gördüm. Web tasarımı Alanında Kendimi Geliştirebileceğim Bir Yer Arıyorum(Avrupa Yakası).

Kullandığım Programlar:

web PROGRAMLAR
-Dreaweaver (çok iyi)
-Fıreworks (çok iyi)
-flash (iyi)
-HTML
-CSS
-Ftp
GRAFİK TASARIM PROGRAMLARI
-photoshop (çok iyi)
-Indesing(iyi)
-İllustrator (orta)