Yetiştirmek üzere grafik ve web tasarımı üzerine iş arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yetiştirmek üzere grafik ve web tasarımı üzerine iş arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yetiştirmek üzere grafik ve web tasarımı üzerine iş arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Grafik programları orta seviyede web tasarım programları başlangıç seviyesinde. İş deneyimi ...

meralsinop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meralsinop(32)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 14-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirmek üzere grafik ve web tasarımı üzerine iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Grafik programları orta seviyede web tasarım programları başlangıç seviyesinde.

İş deneyimi ve içeriği: 3 Ay bir yerde çalıştım
4 ay bir yerde çalıştım. Yeni işten çıktım. Bildiklerimi de unutmamak için hemen işe girmek istiyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Üniversite mezunuyum. Grafik ve web tasarım alanında çalışarak kendimi ileri safhalara taşımak istiyorum. Kendime güveniyorum. Beni gerçekten yetiştirecek bir işverene ihtiyacım var.
Yol ya da servis + SGK + 900 Avrupa yakası tercihimdir. Küçükçekmece, halkalı, İkitelli, Başakşehir ve civarı...

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yetiştirmek üzere grafik ve web tasarımı üzerine iş arıyorum - İstanbulYetiştirmek üzere grafik ve web tasarımı üzerine iş arıyorum - İstanbulYetiştirmek üzere grafik ve web tasarımı üzerine iş arıyorum - İstanbulYetiştirmek üzere grafik ve web tasarımı üzerine iş arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
veytop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

veytop

Matbaacı / İstanbul

Alt 09-06-2014 #3
yerimiz fatihde
buyurun gelin
konuşalım
selamlar
veysel topuz
05323659566