Yetiştirmek Üzere Grafiker Arıyoruz.

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirmek Üzere Grafiker Arıyoruz. ...

ardasevgili isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ardasevgili

Grafiker / İstanbul

Alt 22-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

4 Yılı aşkın süredir istanbul bağcılarda faaliyet gösteren büromuza yetiştirmek üzere 2 adet bu işe meraklı ve gayretli çalışma arkadaşı arıyoruz.

Not: Yaş oranı 18 - 25 arası olup kesinlikle dikkatini işe yoğunlaştırabilecek arkadaşlardan ilgi bekliyorum.

Graphic City
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Yetiştirmek Üzere Grafiker Arıyoruz. veya Yetiştirmek Üzere Grafiker Arıyoruz.sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ASKIRESUL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ASKIRESUL

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 22-11-2010 #3
********* 84 doğumluyum.
cimcime_minnaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cimcime_minnaq(27)

Grafiker / Ankara

Alt 22-11-2010 #4
anKarada olsaydnız kesınlıkle ben calısmak ısterdım lıse ve unw.de grafık tasarım okudum ve benı yetıstırcek bır yer arıorum .)
nurhayatsarı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nurhayatsarı

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 22-11-2010 #5
********* Arel ünv basım yayın bölümüne devam ediyorum 89 doğumluyum
sonquL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sonquL(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-11-2010 #6
mail adresiniz??
oktay_ist_86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oktay_ist_86(31)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 22-11-2010 #7
merhaba Oktay ben Bağcılar meydan yürüyüş yoluna çok yakın ikamet ediyorum 24 yaşındayım askerlik hizmetimi tamamladım yardımcı grafiker seviyesindeyim her türlü iş çıkartabilirim.şuan çalışmıyorum istenildiği zaman görüşmeye gelebilirim. sigara kullanmıyorum. ********* Tel: *********
by_facia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_facia

Grafiker / İstanbul

grafiker

Alt 23-11-2010 #8
1.11.2010 yılında aktif net meslek kursundan grafik-tasarım mezunuyum fhotoshop ve coreldraw kullanıyorum ve kendimi geliştirmek ve ileride daha iyibir grafiker olarak yetiştirmek üzere stajyer olarak iş arıyorum ilginiz için teskkürler iyi çalışmalar tl no:*********
humeyra44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

humeyra44

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 23-11-2010 #9
merhaba 1983 doğumluyum 6 aylık grafik tasarım kursundan sonra 5 ay reklam ajansında yardımcı grafiker olarak çalıştım kendimi titiz bir ortamda sorumluluk alarak geliştirmek istiyorum ilginize... teşekkürler
ardasevgili isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ardasevgili

Grafiker / İstanbul

Alt 23-11-2010 #10
Lütfen : Oturduğunuz Semt Doğum tarihiniz ve Grafikerlik Hakkında Ne düşündüğünüzü ********* adresine mail olarak atarsanız tek tek bütün arkadaşlarımla ilgilenip yardımcı olabilirim.

İlginiz için Teşekküler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları