Yetiştitirilmek üzere grafiker - Ankara

Staj Yeri Arayanlar - Yetiştitirilmek üzere grafiker - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Yetiştitirilmek üzere grafiker Şehir: Ankara Aranan Şehir: Ankara Cinsiyet: Bayan Okulunuz: grafik tasarım kursu Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili açıklama: Merhabalar, Anandolu Üniversitenin maliye bölümünden ...

efekızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efekızı

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 10-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştitirilmek üzere grafiker

Aranan Şehir: Ankara

Okulunuz: grafik tasarım kursu

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhabalar,
Anandolu Üniversitenin maliye bölümünden mezun oldum.2011 yılında işkurun açmış olduğu GRAFİK TASARIM kursunu başarıyla bitirdim. Aşagıda belirtiğim programları hakim olarak kullanabilmekteyim.

Bildiğim Programlar:
Corel Draw
Photoshop
İllustrator
İndesing
MS Office (Word, Excel, Power point )

Meslek bilgimi geliştirmek ve aktif olarak çalışmak hedeflerimden biridir. Bana fırsat verildiği takdirde neler yapabileceğimi en iyi şekilde gösteririm.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yetiştitirilmek üzere grafiker - Ankara - Yetiştitirilmek üzere grafiker - Ankara ya da Yetiştitirilmek üzere grafiker - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yetiştitirilmek üzere grafiker - Ankara İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yetiştitirilmek üzere grafiker - Ankara | Yetiştitirilmek üzere grafiker - Ankara

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
dekorgrup isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dekorgrup

Hiç Biri / Ankara

Alt 19-01-2012 #3
Organizasyon sektörü düşünürseniz görüşelim www.dekororganizasyon.com.tr
Bu mesajdan alıntı yap
grafizmreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafizmreklam

Grafiker / Ankara

Alt 26-02-2012 #4
portfolyo ve cv'nizi adresine gönderebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
simarik reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

simarik reklam

Hiç Biri / Ankara

Alt 23-04-2014 #5
stajer aramaktayız. şımarık reklam ajansı 05322465915
Bu mesajdan alıntı yap