ygs ile 4 yıllık

Kantin - ygs ile 4 yıllık Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar meslek lisesindeyim grafik tasarım okuyorum.sadece ygs ile 4 yıllık grafik bölümü ve mesleki eğitim fakültesi grafik öğretmenliği tercih edebilirmiyim yoksa lys ye girmem gerek mi?bilenler yardım etsin ...

ygs ile 4 yıllık
miraynur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miraynur(25)

Öğrenci (Grafik) / Ankara

ygs ile 4 yıllık

Alt 05-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar meslek lisesindeyim grafik tasarım okuyorum.sadece ygs ile 4 yıllık grafik bölümü ve mesleki eğitim fakültesi grafik öğretmenliği tercih edebilirmiyim yoksa lys ye girmem gerek mi?bilenler yardım etsin lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ozgegrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgegrafik(27)

Ressam / İzmir

Alt 05-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
grafik tasarımını güzel sanatlarzfakltesnde okmk istiyorsan ygs puanın yeterli önemli olan yetenek sınavıdır... Eğer öğretmen olmak istersen 4 yıl okduktan sonra 1 yıl formasyon eğitimi ile öğretmen olabilirsin yani 5 sene okumuş olucaksın.. Ama eğitim fakltsnde okumak istiyorum diyorsan lysye girmen lazım barajı geçmen yeterli yne önemli olan yetenek sınavı , umurım yardımcı olmuşumdur....
Bu mesajdan alıntı yap

miraynur(25)

Alt 05-05-2010 #3
grafik tasarımını güzel sanatlarzfakltesnde okmk istiyorsan ygs puanın yeterli önemli olan yetene sınavıdır... Eğer öğretmen olmak istersen 4 yıl okduktan sonra 1 yıl formasyon eğitimi ile öğretmen olabilirsin yani 5 sene okumuş olucaksın.. Ama eğitim fakltsnde okumak istiyorum diyorsan lysye girmen lazım barajı geçmen yeterli yne önemli olan yetenek sınavı , umurım yardımcı olmuşumdur....
dediğiniz gibi 4+1 yapmam içinde lys gereklimi meslek lisesi olduğum için alt yapı sağlam değil bu yüzden lys den korkuyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

ozgegrafik(27)

Ressam / İzmir

Alt 05-05-2010 #4
4+1 için lys ye gerek yok.. Bende meslek lisesi mezunuyum, seni çok iyi anlıyorum..Umarım herşey gönlünce olur....
Bu mesajdan alıntı yap

miraynur(25)

Alt 05-05-2010 #5
çok teşekkür ederim günlerdir her yere soruyorum bi siz net cevaplar verdiniz gerçekten çok teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

ozgegrafik(27)

Ressam / İzmir

Alt 05-05-2010 #6
önemli değil, aslında bir ösym kitapçığı edinip merak ettiğin başka şeylerde varsa iderebilirsin ygs ile 4 yıllık
Bu mesajdan alıntı yap