YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)

Graficafe - YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :) Sponsorlu Bağlantılar Malumunuz 4 gün sonra yapılacak ÖSS yeni adıyla YGS sınavına binlerce öğrenci katılacak, bende buradaki YGS adaylarını toplayıp derdi olan ya da başka şeyler söylemek isteyenler olur diye ...

graffi3D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffi3D

Grafiker / İstanbul

Dosya16

Alt 07-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Malumunuz 4 gün sonra yapılacak ÖSS yeni adıyla YGS sınavına binlerce öğrenci katılacak, bende buradaki YGS adaylarını toplayıp derdi olan ya da başka şeyler söylemek isteyenler olur diye düşündüm. Veya Ygs adaylarına şans dilemek isteyenler :angel:
Ben kandimi hazır hissetmesemde mecbur gireceğim işte, bakalım hayırlısı... YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)
Umarım bol mesajlı bir konu olur :angel: YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yaa dört gün kaldı demi yaaa
ben daha hiç çalışmadım yaa kitap açmadım yaa
dün deneme sınavına bir baktım bön bön baktım baktım kaldım YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)
açık yazıcağım ama ona bile yetmeyecek bu bilgiler sanırım YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)
buarada sınav kaç dakka sürecek bilen var mı?
6 yıl oldu lise biteli; hiç bir şey hatırlamıyorum yaa YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)
Okunmuş kalemi ve pirinci olan var mı? YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :) YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :) YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :) YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 07-04-2010 #3
süpersin EsracımYGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)160 dk sürecek sınav:Syani soru sayısıyla aynıYGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)
bende gireceğim sınava herkese başarılar dilerimYGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)
ayrıca bende hiç hazır değilim:SYGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)
Bu mesajdan alıntı yap
sevgiden-iz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevgiden-iz

Hiç Biri / Ankara

Alt 07-04-2010 #4
Ben bu sınava girecek hekese başarılar diliyorum. Seneye de oğlum girecek. Allah yardımcınız olsun. Okunmuş birşeylerim yok maalesef dualarım sizlerle. :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
graffi3D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffi3D

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2010 #5
Ben bu sınava girecek hekese başarılar diliyorum. Seneye de oğlum girecek. Allah yardımcınız olsun. Okunmuş birşeylerim yok maalesef dualarım sizlerle. :smile:
Teşekkür ederim sevgiden-iz YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)

süpersin EsracımYGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)160 dk sürecek sınav:Syani soru sayısıyla aynıYGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)
bende gireceğim sınava herkese başarılar dilerimYGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)
Teşekkürler sizede başarılar YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)

dün deneme sınavına bir baktım bön bön baktım baktım kaldım YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)
açık yazıcağım ama ona bile yetmeyecek bu bilgiler sanırım YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)
6 yıl oldu lise biteli; hiç bir şey hatırlamıyorum yaa YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)
Okunmuş kalemi ve pirinci olan var mı? YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :) YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :) YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :) YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)
YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)D allah yardımcınız olsun Esra hanım.
Keşke biyerlerden ders falan alsaydınız. Umarım yeteri kadar yaparsınız YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-04-2010 #6
dün türkçeye bir göz attım
allahtan türkçe ile aram iyi :giggle:
ordan saldıracağım mecbur :giggle: YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)
Başarılar sana da aslıcım :wink:

Çok teşekkürler
Oğlunuza da başarılar :wink:

YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)D allah yardımcınız olsun Esra hanım.
Keşke biyerlerden ders falan alsaydınız. Umarım yeteri kadar yaparsınız YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)

Hayat zaten ders olmuş,
Yok yaa ne dersi yaa daha neler bu yaştan sonra YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)
cık cık cık YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :) YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :) YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)
Bak bu türkçe de yansıma oluyor YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :) YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :) YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :) YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :) YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)
Böyle böyle verecğeim artık YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :) YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :) YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :) YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)
Bu mesajdan alıntı yap
a.g.s.l isimli Üye şimdilik offline konumundadır

a.g.s.l

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 09-04-2010 #7
Bende sınava gireceğim bu sene YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)
Aslıcım sana katılıyorum,inşallah herkes için hayırlısı
neyse o olur.Sınava girecek tüm arkadaşlara ve kendime başarılar
diliyorum YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)

Esracım bende bol okunmuş pirinçler,sen rahat ol yeter ! :P:PYGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 10-04-2010 #8
dün türkçeye bir göz attım
allahtan türkçe ile aram iyi
ordan saldıracağım mecbur
Başarılar sana da aslıcım
sağo esracımYGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)))

Bende sınava gireceğim bu sene
Aslıcım sana katılıyorum,inşallah herkes için hayırlısı
neyse o olur.Sınava girecek tüm arkadaşlara ve kendime başarılar
diliyorum

Esracım bende bol okunmuş pirinçler,sen rahat ol yeter !
oy oy ptırcığım inşallah herkes için hayırlısı olurYGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)
Bu mesajdan alıntı yap
a.g.s.l isimli Üye şimdilik offline konumundadır

a.g.s.l

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 10-04-2010 #9

oy oy ptırcığım inşallah herkes için hayırlısı olurYGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)
İnşallah pıtırcığımmm :angel::angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Dorukhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dorukhan

Arı Üye

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-04-2010 #10

Sen daha yeni girmedin mi ? Napiyosun bi arkadaşa bakıp cikicam mı yapiyosun YGS ile ilgili düşünceler, dilekler buraya :)

Hem yarasın, hem yarabandı..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları