yha bir fikir verseniz....NOLURR

Graficafe - yha bir fikir verseniz....NOLURR Sponsorlu Bağlantılar :sadsmile:ARKADAŞLAR ben bi şirketin broşürlerini ve kotologunu yaptım.çok usta bi tasarımcıya gidilse bayaa pahalı tutacaktı o yüzden ben aldım işi. öğrenci olduğum için paranın yarısını bile vermediler.henüz işlerini ...

burcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcu

Grafiker / Ankara

Alt 18-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

:sadsmile:ARKADAŞLAR ben bi şirketin broşürlerini ve kotologunu yaptım.çok usta bi tasarımcıya gidilse bayaa pahalı tutacaktı o yüzden ben aldım işi. öğrenci olduğum için paranın yarısını bile vermediler.henüz işlerini tam olarak vermedim.sizlerin düşüncelerini almak istiyorum.verdikleri para çok cüzi bi miktar.ne yapsam hiç bilemiyorummm.uf uffff:crying:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gulsah_grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsah_grafik(34)

Grafiker / İzmir

Alt 18-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
selam bütün grafikerlerin kesin 1-2 kez başından geçen bi olay gelmiş başına alışırsın zamanla yha bir fikir verseniz....NOLURR bu işin şakası tabi
bence işin tamamını paranı almadan teslim etme bidaha bu ders olsun paranın yarısını işe başlamadan al kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

burcu

Grafiker / Ankara

Alt 18-08-2008 #3
teşekkürler...çok çok saolun
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 18-08-2008 #4
selam bütün grafikerlerin kesin 1-2 kez başından geçen bi olay gelmiş başına alışırsın zamanla yha bir fikir verseniz....NOLURR bu işin şakası tabi
bence işin tamamını paranı almadan teslim etme bidaha bu ders olsun paranın yarısını işe başlamadan al kolay gelsin
bencede yarısnı almadan hiç bir işe baslama...eger yaptıgın işin parasını tamamen vermezlerse sende resti cek çalşışmayı gonderme...ne kaybedersin biraz emek ve yorgunluk baska bişi deil...
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 18-08-2008 #5
Çalışmanızı asla paranızı almadan teslim etmeyin ve alabiliyorsanız paranın yarısını anlaşma yapıldıktan hemen sonra isteyin.Eğer paranın geri kalanını vermiyolarsa onların sizi yarı yolda bıraktıkları gibi sizde çalışmalarını teslim etmeyerek restinizi çekin.
Bu mesajdan alıntı yap
shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 18-08-2008 #6
işi begendıler mı? eger begendılerse ve sızde kalan kısımları da ıstıyorlarsa bence sıkı bı pazarlık zamanı yha bir fikir verseniz....NOLURR
paranın tamamını al son kısmı oyle verecegını soyle ben bunu ogrenene kadar pıyasaya en az 50 mılyar gömdüm... ve bende öğrencıyım... sunu unutma musterı senın ogrencı olup olmanla yalnızca paradan kesıntı yapmak ıcın ılgılenır onun dısında onemlı olan ıslerının hallolması ve guzel olmasıdır.. ve aslaaaaaaaaaa öğrencıyım dıyerek kendını kucumseme... pek cok ogrencı bılıyorum kendım de dahıl ınanılmaz tasarımlar cıkıyor ortaya...,
kendını gelıstırmek ıstıyorsan mehmet gözetlık ustadın ıslerını ıncele.. cok ornege bak.. taklık etmeye calıs.. fıkır almaya calıs.. emınım cook ısıne yarıcak.. bıraz uykusuz kalırsın ama unutma yaslanınca ıstedıgın kadar uyuyabılırsın...
Bu mesajdan alıntı yap

burcu

Grafiker / Ankara

Alt 15-09-2008 #7
her şey için teşekkür ederimm. herkeze. çok çok saolun:yha bir fikir verseniz....NOLURRyha bir fikir verseniz....NOLURRyha bir fikir verseniz....NOLURR
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bir, fikir, verseniznolurr, yha