Yıkılan Bina

After Effects - Yıkılan Bina ...

Yıkılan Bina
aloha34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aloha34

Grafiker / İstanbul

Yıkılan Bina

Alt 14-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 14-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bilgilendirme: Video YouTube yüklendiği için, herkes tarafından izlenemeyebilir.
Bu mesajdan alıntı yap

aloha34

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2010 #3
Bilgilendirme: Video YouTube yüklendiği için, herkes tarafından izlenemeyebilir.
Biliyorum hocam ama devamlı ordan yukluyorum alıskanlık oldu.Youtubejacker yukleyen olursa ızleyebılır.
Bu mesajdan alıntı yap
derux_11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

derux_11

Öğrenci (Diğer) / Bilecik

Alt 29-04-2010 #4
nasıl yapacagız bunu Yıkılan Bina
Bu mesajdan alıntı yap
sakızlı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sakızlı

Hiç Biri / Konya

Alt 03-05-2010 #5
eline sağlık aloha ..parçalar biraz küçük olduğu için herhalde biraz gerçekçilikten kaymış gibi.ama yine de ilginç olmuş.birdeşunu soracağım.senin boujou kullandığını biliyorum.burada camera solve edildikten sonra noktaları seçmek için tıkladığımda hepsi yada birkısmı kendiliğinden seçiliyor.bu ne manaya geliyor.ben birini seçmek istiyorum.nasıl yapmam gerekiyor.bilgilendirebilirmisin.araştırdım bulamadım.sana sormaya karar verdim.cevap verirsen sevinirim.slmlr..
Bu mesajdan alıntı yap

aloha34

Grafiker / İstanbul

Alt 03-05-2010 #6
Evet bazen 3-4 hatta bazen onlarca nokta sankı yapıskan varmıs gıbı secılıyor.Bunun nedenı aslında bız 2 boyut gıbı dusundugumuzden oluyor program 3 boyutlu ortamda noktaları secıyor ,sonrakı adımlarda o noktayla hareketsel baglantısı olabılecek noktalarıda kendısı secıyor.Ben tek secılırmı dıye bakmadım dogrusu cunkı program o sekıl ayarladıgından daha rahat olacaktır dıye dusundum bır sıkıntıda yasamadım.Ama sen bana ıllakı tek nokta lazım dersen bılmıyorum .
Bu mesajdan alıntı yap

sakızlı

Hiç Biri / Konya

Alt 04-05-2010 #7
teşekkür ederim cevabın için.bana lazım olduğunu bilmiyorum.zaten yeni karıştırıyorum programı.ama izlediğim tutoriallerde iki nokta seçip bunlardan koordinat belirlemesi yapıyor.ondan dikkatimi çekti. yani çok nokta seçsede koordinat düzlemini ayarlamada bir sorun çıkmaz diyorsun anladığım kadarı ile ..peki bize lazım olmayan noktaları silersek bir sorun olurmu ...slmlar..
Bu mesajdan alıntı yap

aloha34

Grafiker / İstanbul

Alt 05-05-2010 #8
Mantık olarak ne kadar cok konktadan koordınat alırsa o kadar sabıtlenmıs olur ama bence 3-4 nokta fazlasıyla yetıyor.Sılsende bır sey olmuyor
Bu mesajdan alıntı yap

sakızlı

Hiç Biri / Konya

Alt 05-05-2010 #9
teşekkürler. benim tek nokta seçimi konusunu kafama takan tutorial

VIDEO COPILOT | After Effects Tutorials, Plug-ins and Stock Footage for Post Production Professionals bu işte....

noktaları seçerken diğer noktalar seçim dışı kalıyor. ve kendi istediği noktaları flag export ediyor.after effect ve max ta sadece kendi seçtiği noktalar null object olarak görünüyor.sahnede tertemiz çalışıyor.merak edersen bir bak ..yaptığını anlayabilirsen paylaşırsan sevinirim.selamlar..
Bu mesajdan alıntı yap

aloha34

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2010 #10
Ok bakıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları