yıl içerisinde sözleşmeli calışa bileceğim arkadaşlar - İstanbul

İş Veren İlanları - yıl içerisinde sözleşmeli calışa bileceğim arkadaşlar - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar yıl içerisinde sözleşmeli calışa bileceğim arkadaşlar Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: spor merkezimizin yıl içerisinde internet ve günçel reklam ve kampanyalarımızda ve eventlerimizi hazırlayaçak grafiker arkadaş istiyorum tecrübe ...

erguoymak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erguoymak

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yıl içerisinde sözleşmeli calışa bileceğim arkadaşlar

Program/Seviye: spor merkezimizin yıl içerisinde internet ve günçel reklam ve kampanyalarımızda ve eventlerimizi hazırlayaçak grafiker arkadaş istiyorum tecrübe ve gercekten zamanı iyi yakalayan reklam bilgisi ve tecrübesi olan bir arkadaşla çalışmak istiyoruz.madi tarafını dert etmeyeceğiz yeterki başarılı fikirleri ve iyi grafik çalışmaları bulunsun.tesekkürler.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: spor merkezimizin çalışmalarını yapaçak grafiker arkadaş.

E-posta:

Telefon: 0532 781 22 99
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

yıl içerisinde sözleşmeli calışa bileceğim arkadaşlar - İstanbulyıl içerisinde sözleşmeli calışa bileceğim arkadaşlar - İstanbulyıl içerisinde sözleşmeli calışa bileceğim arkadaşlar - İstanbulyıl içerisinde sözleşmeli calışa bileceğim arkadaşlar - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
GRAFİKA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRAFİKA

Grafiker / Ankara

Alt 17-11-2012 #3
Ben bilecikte oturuyorum. Uzakta olsa yardımcı olurum. İlgilenirsiniz
Gsm numaram: 0531 326 17 21
Bu mesajdan alıntı yap