yılanlı logo isteği

Logo İstek - yılanlı logo isteği ...

yılanlı logo isteği
yigitofset isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yigitofset

Matbaacı / Ankara

yılanlı logo isteği

Alt 08-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

linkteki yılanlı logo lazım yardımcı olursanız sevinirim..yılanlı logo isteği
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Logonun nesini istediğinizi anlayamadım? 5 - 10 dakika önce bir yerde daha aynı logonun çizim halini istemişler. Kafam almıyor, konuyu buraya açana kadar bunu çizmek daha az zaman almaz mı???
Bu mesajdan alıntı yap
yigitofset isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yigitofset

Matbaacı / Ankara

mrt.graphics isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrt.graphics

Grafiker / Aksaray

Alt 13-01-2011 #4
Logonun nesini istediğinizi anlayamadım? 5 - 10 dakika önce bir yerde daha aynı logonun çizim halini istemişler. Kafam almıyor, konuyu buraya açana kadar bunu çizmek daha az zaman almaz mı???

bazı insanlar için bunu yapmak araştırmadan daha zordur... bunu unutmayınız..:sleepy: dünya sadece sizin etrafınızda dönmüyor herkesin etrafında dönüyor yılanlı logo isteği
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-01-2011 #5
bazı insanlar için bunu yapmak araştırmadan daha zordur... bunu unutmayınız..:sleepy: dünya sadece sizin etrafınızda dönmüyor herkesin etrafında dönüyor yılanlı logo isteği
Tebrik ediyorum sizi. Neredeyse bir sene önce yapmış olduğum bir yorumun hem de vektör isteği konusuna yapmış olduğum yorumun, (muhtemelen çoktan çizilmiştir, basılmıştır, çöpe bile atılmıştır) üzerine cevap yazma inceliğinde bulunduğunuz için teşekkür ediyorum.yılanlı logo isteği

Neyse madem geçmişe döndük ben de fikrimi belirteyim. Bulunduğumuz yer grafikerler.net. Site içerisinde bir çok ders mevcut. O vektörü kullanacak programa sahipse ya da kullandıracak bir elemanı varsa pekala vektör isteğinde bulunabileceği gibi "bunu nasıl yaparım?" gibi bir başlıkla da sorununu yöneltebilirdi. Bu tür isteklerin hoş karşılanmadığı sitede böylece konu kirliliği de yaratmamış olurdu. İstenilen logo aman aman zor bir şey de değil, en temel araçları öğrenerek hiç bilmeyen biri bile bunu yarım saatte yapabilir.

Çok uzatmayacağım, konu miladını çoktan doldurmuş. Evet, dünya herkesin etrafında dönüyor ve kaynaklar her yerde mevcut.
Bu mesajdan alıntı yap