Yılbaşı için El ilanı Çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Yılbaşı için El ilanı Çalışmam Sponsorlu Bağlantılar...

vlkndztpe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vlkndztpe

Grafiker / Karabük

Alt 19-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Manyaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Manyaq(26)

Grafiker / Bursa

Alt 20-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel ama ışıklı vektör cok göz alıo yazılara konsantre olamıyorumYılbaşı için El ilanı Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

vlkndztpe

Grafiker / Karabük

Alt 21-01-2009 #3
Göz Alıcı Bişey Yapmışım Demek ki Yılbaşı için El ilanı Çalışmam) Teşekkür Ederim.. Yılbaşı için El ilanı Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 21-01-2009 #4
firma isminin çok geri planda kalmış patiseri allta bir resim onun altındaki yazılar bambaşka hindiden falan bahsediyor tasarımcıyı çok zora sokacak bir durum. el ilanı olacağından yazıları büyük yazmaya gerek olmadığını düşünüyorum ve arka fon kesinlikle baskıda sorun çıkaracaktır yada monitörde gördüğün kalitede bir baskı elde edemyeceksin. nice yıllara Yılbaşı için El ilanı Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

vlkndztpe

Grafiker / Karabük

Alt 23-01-2009 #5
Yazılacak Bilgi Çok Az Olduğundan Yazıları Küçük Tutup Fotoğraflarla vs. Boğmak İstemedim.. Zaten Çokda Acil Yaptığım Bişiydi.. 1 2 saat içinde Yapıldı Ve Baskıya girmişti.. Fonda Çokta Kötü Çıkmamıştı.. Yada Bana Öle Gelmedi Belki.. Yorumların için Sağol..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
calismam, icin, ilani, yilbasi