Yılbaşı İnsert

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Yılbaşı İnsert Sponsorlu Bağlantılar Seyhanlar Market A4 Kırımlı Yılbaşı İnserti Kapak içler...

Yılbaşı İnsert
aykiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aykiri

Grafiker / Bursa

Yılbaşı İnsert

Alt 24-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Seyhanlar Market A4 Kırımlı Yılbaşı İnserti

Kapak
Yılbaşı İnsert

içler
Yılbaşı İnsert
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 24-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hoşgeldin yazısını o kadar eğip bükmeyin. Okumak zorlaşmış bu şekliyle.
Yılbaşına özel [COLOR="Red"]sürpriz[/COLOR] indirimler[COLOR="Red"]![/COLOR]
olarak düzeltmelisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-12-2009 #3
Arka kapakta damacana su dekupesi yanlışmı yoksa göz yanılmasımı çözemedimYılbaşı İnsert
Fiyat alanlarını keşke başka bir uygulamayla kullansaydınsa bu kadar kalabalık ürün olmasaydı..
Fikrim müşteriniz beğensede genel olarak halkın ''ne buldularsa koymuşlar, yılbaşı ama yılbaşı sepeti bile yok, çok kalabalık bir broşür'' gibi yorumlar getireceğidir.
Bu mesajdan alıntı yap
akberrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akberrak

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-12-2009 #4
Öncelikle emeğine sağlık
genel anlamda bazı hatalar dışında bu kadar ürünü yinede iyi sığdırmışsın Yılbaşı İnsert
Hoşgeldin yazısı düzelirse daha güzel olucak bence
yeni yılda marketler yarış halindeler bu yüzdne ürün çok fazla oluyor
creedwar arakadaşım bazı marketler yılbaşı sepeti özellikle istemiyorlar
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-12-2009 #5
Öncelikle emeğine sağlık
genel anlamda bazı hatalar dışında bu kadar ürünü yinede iyi sığdırmışsın Yılbaşı İnsert
Hoşgeldin yazısı düzelirse daha güzel olucak bence
yeni yılda marketler yarış halindeler bu yüzdne ürün çok fazla oluyor
creedwar arakadaşım bazı marketler yılbaşı sepeti özellikle istemiyorlar
Bazı arketlerden kasıt nedir ki? Yılbaşını hoşgeldin diye kutlayıp, broşür bastıran markette sepet olmaması garip değilmi? Yılbaşı İnsert
Bu mesajdan alıntı yap

aykiri

Grafiker / Bursa

Alt 24-12-2009 #6
Arka kapakta damacana su dekupesi yanlışmı yoksa göz yanılmasımı çözemedimYılbaşı İnsert
Fiyat alanlarını keşke başka bir uygulamayla kullansaydınsa bu kadar kalabalık ürün olmasaydı..
Fikrim müşteriniz beğensede genel olarak halkın ''ne buldularsa koymuşlar, yılbaşı ama yılbaşı sepeti bile yok, çok kalabalık bir broşür'' gibi yorumlar getireceğidir.
Yorumun için teşekkürler..

Damacana dekupesinde bişe yok altzemindeki şeffak halkalardan kaynaklanıyor yanılsama.

Keşke Bana bıraksalarda bi sayfaya 10-12 ürün koysamda bu kadar kalabalık olmasa. Malesef müşteri ne derse haklıdır mantığı tasarım yapmaya çalışıyoruz.

Yılbaşı sepetinide müşteri istemedi.

Hoşgeldin yazısını da bilerek belli belirsiz yaptım. Yazıp yazmama konusunda da karasızdım, acaba bişe derlerme diye...
Bu mesajdan alıntı yap
akberrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akberrak

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-12-2009 #7
Bazı arketlerden kasıt nedir ki? Yılbaşını hoşgeldin diye kutlayıp, broşür bastıran markette sepet olmaması garip değilmi? Yılbaşı İnsert
elbette garip
ama kapasiteleri sepet satabilecek durumda olmayan marketlerde var...
bunları bence satınalmacılar düşünmeli değilmi?
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 24-12-2009 #8
Ulaş tesbitinde çok haklısın.Ben tasarımı görür görmez ilk aklıma gelen bu olduYılbaşı İnsert
Ne kadar ürün varsa sığdırmaya çalışmışlar diye Yılbaşı İnsert

Yine de emek harcanmış.Emeğinize sağlık diyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 24-12-2009 #9
Emeginize sağlık....

Dediklerine katılıyorum karman çorman hepsi bir birine girmiş fiyatlar ve ürünler nizami degil açıkça sölemek gerekirse hele ki son sayfa da hangi fiyat hangi ürünün belli bile degil.Sizi anlıyorum müşteri o üründe girsin bu üründe girsin sıkıştırıın ne kadar ürün girerse insert e görünürse kar bizim için mantıgı ile hareket ettiği için sizinde eliniz mahkum yapmak zorunda kaldınız.....

Emeginize sağlık başarılar....
Bu mesajdan alıntı yap

aykiri

Grafiker / Bursa

Alt 24-12-2009 #10
Emeginize sağlık....

Dediklerine katılıyorum karman çorman hepsi bir birine girmiş fiyatlar ve ürünler nizami degil açıkça sölemek gerekirse hele ki son sayfa da hangi fiyat hangi ürünün belli bile degil.Sizi anlıyorum müşteri o üründe girsin bu üründe girsin sıkıştırıın ne kadar ürün girerse insert e görünürse kar bizim için mantıgı ile hareket ettiği için sizinde eliniz mahkum yapmak zorunda kaldınız.....

Emeginize sağlık başarılar....
Aynen öyle kısaca özetlemişsiniz içine düştüğüm durumu...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları