yılbaşına özel tuborg afişi

Afiş Tasarımı - yılbaşına özel tuborg afişi ...

izmirli kizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

izmirli kizz

Öğrenci (Diğer) / Edirne

Alt 12-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

birden bire ortaya çıkan bir afiş yorumları bekliyorum yazarsanız sewinirim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 12-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"birden bire ortaya çıkan bir afiş yorumları bekliyorum yazarsanız sewinirim..."

Gerçekten birden bire çıkmış ortayayılbaşına özel tuborg afişi

Öncelikle çok karışık bir çalışma olmuş...Kullanılan vektör ve görseller amacına uymamış ve öylesine koyulmuş imajı yansıtıyor.

Özellikle renk uyumuna dikkat edin...Arka planda kullanılan kristal kar taneleri çok karışık ve uyumsuz göstermiş...Font çok göz yorucu ve ilgi çekmiyor.

Bence bir afişten çok tanıtım broşürüne benzemiş...Öncelikle konuyu yansıtıcak güzel bir slogan bulmalısınız...Zeminde sade birşeyler kullanın...Fontları belirginleştirin.

Biraz inceleme ve araştırma yapmanızı öneririm...İnceleme yaparsanız daha iyi şeyler çıkacagına inanıyorum...Emeğinize sağlık.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Dosya16
Alt 13-12-2008 #3
"birden bire ortaya çıkan bir afiş yorumları bekliyorum yazarsanız sewinirim..."

Gerçekten birden bire çıkmış ortayayılbaşına özel tuborg afişi

Öncelikle çok karışık bir çalışma olmuş...Kullanılan vektör ve görseller amacına uymamış ve öylesine koyulmuş imajı yansıtıyor.

Özellikle renk uyumuna dikkat edin...Arka planda kullanılan kristal kar taneleri çok karışık ve uyumsuz göstermiş...Font çok göz yorucu ve ilgi çekmiyor.

Bence bir afişten çok tanıtım broşürüne benzemiş...Öncelikle konuyu yansıtıcak güzel bir slogan bulmalısınız...Zeminde sade birşeyler kullanın...Fontları belirginleştirin.

Biraz inceleme ve araştırma yapmanızı öneririm...İnceleme yaparsanız daha iyi şeyler çıkacagına inanıyorum...Emeğinize sağlık.

Kolay gelsin.
bana kalırsa vektorel bir çalışma değil, photoshop üzerinden yapılmış,kar taneleri brushsize ı yüksek tutsaydın netsizlik vermezdi, slogan ortalanmamış (text metni olarak ortalı değil, space tuşu ile ilerletilmiş), lingo lingo şişelerin üzerindeki büyüteç etkisi bulunan, cam katmanındaki şişeler arka katmandaki şişelerle uyumsuz olmuş, diğer bölümlere katılıyorum...
keşke müşteriyle patronunu ikna edip 15-20 dk daha vaktini ayırsaydın, çok daha iyi olurdu. Bu fazla aceleye gelmiş...
Bu mesajdan alıntı yap

izmirli kizz

Öğrenci (Diğer) / Edirne

Alt 13-12-2008 #4
ben grafiker değilim ki keşke patronum olsada işte çalışıyo olsam... ben öğrenciyim..dediğim gibi bu çalışma rastgele oldu...yani kafama göre takıldım kısacası...yinede yorumlar için teşekkür ederim... serbest çalışmalara ekliycektim ama afiş konusu daha uygun olur diye buraya koydum... yılbaşına özel tuborg afişiyılbaşına özel tuborg afişi
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 13-12-2008 #5
ben grafiker değilim ki keşke patronum olsada işte çalışıyo olsam... ben öğrenciyim..dediğim gibi bu çalışma rastgele oldu...yani kafama göre takıldım kısacası...yinede yorumlar için teşekkür ederim... serbest çalışmalara ekliycektim ama afiş konusu daha uygun olur diye buraya koydum... yılbaşına özel tuborg afişiyılbaşına özel tuborg afişi
Sitede dünyadan afiş bölümü var. Belki fark etmişsindir... O çalışmaları çok iyi incelemeni tavsiye edeyim ozaman. İncele ve anlamaya çalış. Ozaman başarılı afişler yapabilirsin. Tabi eğitimini de alman kaidesiyle...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
__cRiMiNaL__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

__cRiMiNaL__

Grafiker / Çorum

Alt 13-12-2008 #6
hımmmm aslında yeni başlayanlar için güzel olmuş çok fırın ekmek yemek lazım derler ya onun gibi bişey demeli araştırmalarına devam et daha sade ve dikkat çekici çalışmalar yapmaya çalış derim ben kolay gelsin uğraşmısın ellerine sağlık yılbaşına özel tuborg afişi
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 13-12-2008 #7
Belirttiğim gibi çok inceleme ve araştırma yapmanız kendinizi geliştirmeniz için güzel olucaktır...İlkler her zaman başlangıçtır ve inanmak başarmanın yarısıdır...Siz buna inanarak başlamışsınız zaten iyi veya kötü sonuçta birşeyler yapmaya çalışmanız güzel...Umarım ileride daha iyileri çıkar.=)

Çalışma içinde yukarıda değindigim noktaları düzeltirseniz iyi şeyler çıkarabilirsiniz.yılbaşına özel tuborg afişi
Emeğinize sağlık.

Kolay gelsin.

Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
sinan_34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinan_34

Grafiker / İstanbul

Alt 13-12-2008 #8
slm güzel olmuş gercekten iyisin
Bu mesajdan alıntı yap
ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Dosya19
Alt 13-12-2008 #9
oke, öğrencilikte güzeldir ya, hatta becerebiliyosan hep öğrenci kal yılbaşına özel tuborg afişi ... ayrıca bu siteye girdiysen yada Adobe yazılımları senin için bişiler ifade ediyosa, muhtemel olasılıkla grafikersin, yada bir ara tüm inkarlarına rağmen bu gerçekle 100leşirsin yılbaşına özel tuborg afişi
Bu mesajdan alıntı yap

izmirli kizz

Öğrenci (Diğer) / Edirne

Alt 14-12-2008 #10
teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afisi, ozel, tuborg, yilbasina