yıllık tasarımı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - yıllık tasarımı Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar, bir okul için mezuniyet yıllığı tasarlamam gerekiyor. Örnek sayfa nerden bulabilirim bilgisi olan var mı? şimdiden teşekkürler...

yıllık tasarımı
amacdeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

amacdeniz

Grafiker / Mersin

yıllık tasarımı

Alt 23-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar,
bir okul için mezuniyet yıllığı tasarlamam gerekiyor. Örnek sayfa nerden bulabilirim bilgisi olan var mı?
şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

miroslava isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miroslava

Grafiker / İzmir

Alt 24-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Corel Draw da Yapabilirsin ama biraz kolay bir iş ile başla istersen yıllık tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
sinan123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinan123

Yrd. Grafiker / Gaziantep

Alt 04-03-2008 #3
peki arkadaşalr andaç tasarımı için kullanılabilinecek bir iki proğram ismi söyleyebilir misiniz? teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

sinan123

Alt 04-03-2008 #4
Haklısınız ondan bir iki isim demiştimyıllık tasarımı Düşük bütceli olacak ve çok iddialı bişey yapamıycaz haliyle, photoshop bilgim var ama kitap hazırlamak konusunda bilgisizim daha. Daha kolay olarak ne önerebilirsiniz peki? Yoksa Corel Draw la işi çözmeye çalışıcam. Zor olacak ama yardım alarak az çok yapabilirim sanırım. Kolay gelsin teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 05-03-2008 #5
Bence siz bununla uğraşıcağınıza freelancer bu işi üstlenebilecek bir çok kişi vardır onlara bir danışın. Freelance diyorum çünkü bütçeniz normal bir ajans yada reklam şirketini kaldırmayabilir. Ayrıca hangi şehirdesiniz ?... İllede öğrenmek istiyorum diyorsanız tabiiki bizler bunun için burdayız. Takıldığınız her yerde size yardımcı olacak bir sürü insan var bu sitede. Ancak başlı başına tasarımın ne olduğunu size kimse öğretemez bilginiz ve birikimiz olması gerekiyor bunun yanında araştırmacıda...
Bu mesajdan alıntı yap

sinan123

Alt 05-03-2008 #6
İlginiz için teşekkür ediyorum. yıllık tasarımı grafik'le pek ilgim olmamasına rağmen burada olmam araştırmacı da olduğumu da gösteriyor sanırımyıllık tasarımı Ve sıfır olmadığımı da az çok anlatmaya çalıştım, az da olsa bir photoshop bilgim var diyebilriim.Bunun yanında tabi ki bu işi öğrenmek de istiyrm. Daha önce hiç bir kitap tasarımında bulunmadığım için istediğim yardım kullanılabilecek basit proğramlar ve izlencek başlangıç yolları. Zaten yapacağım iş de profesyonel olmayacağı için altından kalkabileceğimi düşünüyorum. Tabi birazcık yardımlayıllık tasarımı kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 12-03-2008 #7
İyi ama sorunlar yaşayabilirsin ne kadar profesyonel olmasada yapacağın çalışma renkler ve baskıda sorunlar olabilir o yüzden bence önce ön hazırlık yap ve baskısını yaptıracağın yerle görüş ama senin yerinde olmak istemezdim neden bu işler giriyorsun onuda bilmiyorum ama herkez işini yapsın mesleki açıdan biraz da olsa saygınız olsun . Bu konu hakkında yardımcı olurdum ama düşük fiyata kötü iş çıkarmana katlanamıyorum bunu yazmanda tuaf neyse kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

sinan123

Alt 14-03-2008 #8
İyi ama sorunlar yaşayabilirsin ne kadar profesyonel olmasada yapacağın çalışma renkler ve baskıda sorunlar olabilir o yüzden bence önce ön hazırlık yap ve baskısını yaptıracağın yerle görüş ama senin yerinde olmak istemezdim neden bu işler giriyorsun onuda bilmiyorum ama herkez işini yapsın mesleki açıdan biraz da olsa saygınız olsun . Bu konu hakkında yardımcı olurdum ama düşük fiyata kötü iş çıkarmana katlanamıyorum bunu yazmanda tuaf neyse kolay gelsin.
Siz grafikerler 150 sayfalık bi yıllığın tasarımına 1000-1500 lira para istediğiniz için bu işlere girmeye kalktım. Sonuçta biz o parayı veremiyoruz. Neyse ki iptal oldu. Artık uğraşmıyorum da. Ama mesleğini ze sonsuz saygım var bunu belirtmek isterim. İyi forumlar
Bu mesajdan alıntı yap
Hande DEMİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hande DEMİR(43)

Grafiker

Alt 14-03-2008 #9
Siz grafikerler 150 sayfalık bi yıllığın tasarımına 1000-1500 lira para istediğiniz için bu işlere girmeye kalktım. Sonuçta biz o parayı veremiyoruz. Neyse ki iptal oldu. Artık uğraşmıyorum da. Ama mesleğini ze sonsuz saygım var bunu belirtmek isterim. İyi forumlar
çok iyi fiyat vermişler!!!
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 15-03-2008 #10
1000 ,1500 ytl isteniyorsa karşılıgında ona değer bir çalışma yapılıyor.Bu ucuz iş çıkarmak için neden sayılamaz kötü işi sadece bir kere çıkartırsın ama devamı olmaz x müşteride bir kere ucuza yaptırır bu unutma.Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
tasarimi, tasarm, yillik, yllk