yiynova tablet nereden bulurum?

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - yiynova tablet nereden bulurum? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar, Wacom intous5 kullanıcısıyım. Ekranlı bir tablete geçmek istiyoeum. Note 3 telefon aldım ve ekrana bakarak çizmenin çok daha rahat ve faydalı olduğunu gördüm. Bunun için araştırmalara ...

asruh03 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asruh03

Sanat Yn. / Isparta

Alt 06-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,

Wacom intous5 kullanıcısıyım.

Ekranlı bir tablete geçmek istiyoeum. Note 3 telefon aldım ve ekrana bakarak çizmenin çok daha rahat ve faydalı olduğunu gördüm. Bunun için araştırmalara gidim. Cintiqler inanılmaz pahalı. Onun dışında alternatif olarak yiynovanın mvp22u modelini beğendim. Ama türkiyede satılmıyor sanırım bir türlü bulamadım. Türkiyede lapaz var oda 1024 basınç ve düşük ekran çözünürlüğüne sahip. Fiyatına göre pek içime sinmedi. Tavsiyelerinizi alabilir miyim? Lütfen sadece kullanıcılar tecrübelerini iletsinler. Birde yiynova nereden bulabilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 08-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ayrı ayrı konu açmaya devam ederseniz yöneticiye şikayet etmek durumunda kalacağız
Lütfen tek konudan devam edin !
Bu mesajdan alıntı yap
asruh03 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asruh03

Sanat Yn. / Isparta

Alt 08-09-2014 #3
Konuları açalı kaç gün olmuş. Farklı sorulara sahip. Farklı soruları aynı konu başlığına sığdıramadığım için bu şekilde yaptım. Keyif aldığımdan değil. Uc logic firmasından soğutmayın adamı.
Bu mesajdan alıntı yap

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 08-09-2014 #4
Diğer konularda sorularınıza cevaplar verilmiştir .
Bu mesajdan alıntı yap
kryl65 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kryl65

Eğitimci / Denizli

Alt 10-09-2015 #5
Hakketen ya, yiynova vb cintiq alternatifi ürünleri Türkiye'de nerede bulabilirz?
Kimse mekan bilmiyo mu?..
Bu mesajdan alıntı yap

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 17-09-2015 #6
UC Logic ürünleri yıllardır Türkiye'de satıştadır.

Aşağıdaki modelimizi inceleyebilirsiniz.
UC Logic Lapazz SP1001 Penates 10.1" Basınç Hassasiyetli Dokunmatik LED Grafik Tablet - Grafik Tablet - Çevre Birimleri

Umarız yardımcı olmuştur.
Bu mesajdan alıntı yap