Yoğurt Kova Etiket!

Ambalaj Tasarımı - Yoğurt Kova Etiket! Sponsorlu Bağlantılar Yoğurt kovası için etiket... Birkaç gün önce bu konuyla ilgili görsel istemiştim fakat bir yanıt alamadım ben de ordan burdan bişeyler toparlayıp bu şekle getirebildim... Kovayı kimse sahiplenmesin ...

Yoğurt Kova Etiket!
berguvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berguvan

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yoğurt kovası için etiket...

Yoğurt Kova Etiket!

Birkaç gün önce bu konuyla ilgili görsel istemiştim fakat bir yanıt alamadım ben de ordan burdan bişeyler toparlayıp bu şekle getirebildim...

Kovayı kimse sahiplenmesin onu ben illüstre ettim kendi kovasıyla kimsecikler karıştırmasın...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 21-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel olmuş, ellerine sağlık, fakat beni ilk bakışta rahatsız eden bir şey oldu. Gayet güzel hazırlanmış kovadan dökülen süt sırıtmış, süt ile kova arasında mesafe var, oysa süt sıvanmalı kovaya, bu haliyle sanki kovanın içinde başka bir boru varmışta süt ordan dökülüyormuş gibi, oturmamış tam olarak. Onuda halledersen çok daha iyi olur kanaatindeyim.
Bu mesajdan alıntı yap
yako isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yako

Grafiker / İzmir

Alt 21-02-2008 #3
görseller güzel ama tasarim üzerinde düzenleme istiyor... polikratesin söylediklerine de katiliyorum... birde ek olarak agaç dekupeleri daha ince islenmeli siritiyor farkli resimden alindigi... düzenlemeler sonrasi güzel bir çalisma olacaktir. eline saglik. saygilar.
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-02-2008 #4
Ben burası ile karşılaştıgıma çok sevindim. Sektörden arkadaşlarımı buldum. Çalışmalar büyük bir zevkle izliyorum. Ambalaj sektörü kendi içinde kocaman sırları olan, kendini ambalajlamış bir kutudur diye düşünüyorum bazenYoğurt Kova Etiket! Belki, paylacaçak çok konumuz var.
Burdan site yöntecilerine bu konuyu untmadıklari için teşekürediyorum.
Sevgili Berguvan, çok net ve dogru bir etiket... Eline sağık... Tebrik ederim. Ambalajın bahtı açık satışı bol, sanada kazancı hayırlı olsunYoğurt Kova Etiket!
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-02-2008 #5
Güzel ama, arkadaslar yogurt yazisindan baska bu ambalajin yogurt olduguna dair bir sey göremedim.
Sanki süt reklami gibi inek ve kovadan dökülen süt.

Yanlismiyim bilmiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

berguvan

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2008 #6
görseller güzel ama tasarim üzerinde düzenleme istiyor... polikratesin söylediklerine de katiliyorum... birde ek olarak agaç dekupeleri daha ince islenmeli siritiyor farkli resimden alindigi... düzenlemeler sonrasi güzel bir çalisma olacaktir. eline saglik. saygilar.
Aslında ağaçlar dekupeli değil biraz satürasyonu fazla verdim bilerek renkler patlasın diye o sebepten mavi biraz kirletmiş görüntüyü yoksa ağaçlarda dekupe yok anlatabildim mi... Satürasyon vermediğimde olay gayet güzel görünüyor...
Bu mesajdan alıntı yap

berguvan

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2008 #7
Güzel ama, arkadaslar yogurt yazisindan baska bu ambalajin yogurt olduguna dair bir sey göremedim.

Yanlismiyim bilmiyorum.
Firma logoları ve marka henüz tarafıma ulaşmadı geldiği zaman yerine koyulacak bekliyorum ben de Yoğurt Kova Etiket!
Bu mesajdan alıntı yap
yako isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yako

Grafiker / İzmir

Alt 21-02-2008 #8
Aslında ağaçlar dekupeli değil biraz satürasyonu fazla verdim bilerek renkler patlasın diye o sebepten mavi biraz kirletmiş görüntüyü yoksa ağaçlarda dekupe yok anlatabildim mi... Satürasyon vermediğimde olay gayet güzel görünüyor...
dekupeli degil satüreli de olsa benim fikrim bu sadece çerçeve varmis gibi duruyor agaçlar Yoğurt Kova Etiket! saygilar.

tesekkür ederim nucat insallah tüm arkadaslar burda birbirimizi yanlis anlamadan bilgi birikimlerimizi paylasiriz ben senin, berguvanin acikçasi yeni baslamis bir arkadasimin dahi bilgisine ihtiyacim var ben ambalaji seviyorum içerisinde dogmus gibiyim ve büyümek için sizin bilgilerinizle besleniyorum böyle güzel bir site kurduklari için yöneticilere tesekkür ediyorum ve tüm bu ise gönül verenlerle sohbet etmek isterim.
Bu mesajdan alıntı yap
suleymankkoklu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suleymankkoklu(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-02-2008 #9

Yanlismiyim bilmiyorum.
Katılıyorum NATUREL SÜT olsa harika bir tasarım olurdu....

Şimdi de güzel ama...
Bu mesajdan alıntı yap
okayturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

okayturk

Matbaacı / Konya

Alt 23-02-2008 #10
gerçekten güzel çalışma başarılar diliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ambalaj design, ambalaj, ambalaj grafik, ambalaj sanat, ambalaj tasarimi, ambalaj urunu, ambalajtasarimi, design ambalaj, esnek ambalaj, etiket, koca, paket, plastik, yogurt, yogurt kova, yogurt kova etiket