Yol Fotoğrafları

Manzara Fotoğrafçılığı - Yol Fotoğrafları Sponsorlu Bağlantılar ford çok güzel bir yarışma yapmış yollar yolculuklar adı altında çok iyi fotoğraflar var değişik çekim teknikleri kullanılmış. Ben katıldım ama benim fotoğrafım seçilmedi :sadsmile: daha acemiyim bu ...

Yol Fotoğrafları
emmablack isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emmablack

Fotoğrafçı / İstanbul

Yol Fotoğrafları

Alt 18-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ford çok güzel bir yarışma yapmış yollar yolculuklar adı altında çok iyi fotoğraflar var değişik çekim teknikleri kullanılmış. Ben katıldım ama benim fotoğrafım seçilmedi :sadsmile: daha acemiyim bu konuda sanırım. Ama finale kalan fotoğraflar çok iyi fotoğraftaki kompozisyonlarını beğendim her fotoğraf başka yerlere götürdü beni kaçıp gitme isteği uyandırdı açıkcası... Benim gibi fotoğrafa meraklı aradaşlarımında ilgisini çekiceğine inandığım için paylaşmak istedm :smile:
http://goo.gl/YtFf6
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ford, ford fotoğraf yarışması, ford halk oylaması, fotoğraf yarışması, yollar yolculuklar