Yol Panoları !

Afiş Tasarımı - Yol Panoları ! ...

Yol Panoları !
Rhyzard isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rhyzard

Grafiker / İstanbul

Yol Panoları !

Alt 14-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Yardımcı Olursanız Sevinirim

Yol Uzerındekı Dırekler Icın Bı Calısma Yapmam Gerekıyo Fakat Hala Tam Anlamıyla Bıseyler Cıkaramadım Arkadaslar Bana Yardımcı Olursanız Sevınırım Kendım Bı Kac Calısma Yapdım sızlerde BI Kac calısma Gosterıp Yardımcı Olursanız Memlun Olucam Yoldan Gecerken Dıkkat Cekıcı Olması Fakat sade bısey Olmalı neyse Uzatmıgım calısmalarımı GosterıgıM Sızlerınde Yardımı Olursa Sevınırım...

Yol Panoları !
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 15-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Anladığım kadarıyla bu totem olacak.Totem kadar büyük olmasada yol kenarına tabela olacak.Bence bu tip işlerin estetik bir görüntüsü olması gerekmez.Olsada bi anlamı yok.Sonuçta ordan hızla arabalar geçiyor.Hiç kimse o tabelaya yada toteme bakıpte estetik olarak yargılamaz.Yani kendini kasma bence, yap gitsin. Piyasa işi bu, estetik kaygılara taşıman gerekmez.
Bu mesajdan alıntı yap

Rhyzard

Grafiker / İstanbul

Alt 15-08-2007 #3
Totem Deıl Yol Kenarındakı Elektrık Dıreklerıne Yerlestırılıcek Gelde Bunu Bızım adama anlat Ya sade bısey Olsun Der ama Dıkkat Cekıcı Olsun Der Bende sasırdım Ne yapıcagımı Yol Panoları !
Bu mesajdan alıntı yap
Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 15-08-2007 #4
Ver kenarlarına kalıncana kontür, allta yaptığın yazıyı biraz daha büyük (ne kadar büyük olursa piyasa o kadar sever) 1. deki fonu kullan, yazılara drop, stroke felan ver, belki inner da verebilirsin ama genelde çok sırıtıyo. Yine beğenmezse desenli ve farklı renklerde fon kullan derim.Adam desen dediğimde 2. yaptığın gibi değil.Oppocityli bişiler işte.
Bu mesajdan alıntı yap

Rhyzard

Grafiker / İstanbul

Alt 15-08-2007 #5
Bu Calısmaları Corel Drawda Yapdım Yol Panoları ! Dedıklerını anca Photshopda Yapabılırım Photoshopdan 'da Anlamıyorum Pek Fazla Onun ıcın Hıc Photoshop Olayına Gırmek Istemyorum ama Ne zmana Kadar Kacıcam Ps Den Neyse Askere 1 hft Sonraa Gıdıom Askerden Geldıkden Sonra Artık Psye Kasıcam Kendımı Yorumlarından Dolayı Tesekur Edıyorum Countryman
Bu mesajdan alıntı yap
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 15-08-2007 #6
Bu Calısmaları Corel Drawda Yapdım Yol Panoları ! Dedıklerını anca Photshopda Yapabılırım Photoshopdan 'da Anlamıyorum Pek Fazla Onun ıcın Hıc Photoshop Olayına Gırmek Istemyorum ama Ne zmana Kadar Kacıcam Ps Den Neyse Askere 1 hft Sonraa Gıdıom Askerden Geldıkden Sonra Artık Psye Kasıcam Kendımı Yorumlarından Dolayı Tesekur Edıyorum Countryman
hyr dediklerini corelde de yapabilirsin Yol Panoları ! sen birinci çalışmanın etfafındaki o kıvrımları filan sil üstten alttan ince bi bant at büyüt yazıyı ver adama Yol Panoları !

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap

Tags
yol, panolar

« afiş | CountryMan »