Yol parası - Yemek - Haftada makul bir harçlığa staj arıyorum. - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yol parası - Yemek - Haftada makul bir harçlığa staj arıyorum. - İstanbul ...

ayhantardu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayhantardu

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 19-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yol parası - Yemek - Haftada makul bir harçlığa staj arıyorum.

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: adobe cs5.5 photoshop cs5.5 illistrator indesign

Orta seviyede.

İş deneyimi ve içeriği: Hiç bir deneyimim olmadı. İsmek kursuna 6 ay gidip sınıf öğrencileri arasından başarıyla diblomamı aldım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

Kartvizit Solo
Broşür (1)
Broşür (2)
Kartvizit (2)
Kitap Kapağı
Afiş Çalışması
Kurumsal Çalışma

İşle ilgili açıklama: Teoride ve uygulamada bariz görülen eksiklerim var. Bu eksiklerimi kapatmam için konu itibarı ile staj görmem gerekmekte bu işi profesyonel bir şekilde yapmak istiyorum. 6 ay kadar bir süreyle bu şartlarla çalışabilirim. Açık lise okuyorum bitirdikten sonra 2 senelik grafikerlik bölümünü bitirmek istiyorum.Bu meslek konusunda çok istekli ve ümitliyim.Daha öncesinde eczanede 4 sene çalıştım artık kendimi farklı bir alanda geliştirmek istiyorum. Başvurduğum iş verenler deneyimli eleman aramakta haliyle aynı teklifi onlar içinde yaptığımı belirtmek isterim fakat çoğu staj elamanlarının olduğunu belirttiler. Bide bu yolu denemek istedim.. Lütfen acil irtibata geçin. Sizi mahçup etmeyeceğime emin olabilirsiniz.

E-posta:

Telefon: 0531 894 45 24
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yol parası - Yemek - Haftada makul bir harçlığa staj arıyorum. - İstanbulYol parası - Yemek - Haftada makul bir harçlığa staj arıyorum. - İstanbulYol parası - Yemek - Haftada makul bir harçlığa staj arıyorum. - İstanbulYol parası - Yemek - Haftada makul bir harçlığa staj arıyorum. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
uurca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uurca

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-09-2013 #3
Yerimiz Kadıköydedir.

adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap