Yorum yapmis gorunmek icin yorum yapanlar..

Graficafe - Yorum yapmis gorunmek icin yorum yapanlar.. ...

DeCuPe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeCuPe

Hiç Biri / Eskişehir

Dosya18

Alt 01-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaslar...

Sitenin yeni uyesi ama cok uzun suredir takipcisiyim... Site icerisinde gezerken ozellikle tasarimlarin paylastigi bolumde "Arkadaslara katiliyorum " ve biraz daha insaflisi " Guzel olmus eline saglik" Vs icerikli mesajlar goruyorum..

Merak ettim acaba bu yorumlar sirf mesaj sayisi artsin diye bir yapilan bir calisma mi?

Cunku oraya calismasini ekleyen kisi iyi ya da kotu elestiri ya da yorum beklentisi ile ekliyor calismasini.. Ama gonderilen 10 mesajin 5 i bu tarz mesajlar..

" Guzel olmus elinize saglik .. vb..";

Tabii ki begenilerimizi dile getirdigimiz mesajlar olacak ama bunu biraz daha detaylandirirsak neresi guzel nesi hosunuza gitti ..

Ya da tam tersi;

"Olmamis kardesim bunu gosterme bile vb.. "

Nesini begenmediniz neresi olmamis..

" Arkadaslara katiliyorum" ; Bunun hakkinda diyecek birsey bile bulamiyorum fikri olmayip tasdikleyenler sadece .)

Bu konuda ki nacizane fikrim mesaj yazarken biraz daha detayli olalim ve sirf yazmis olmak icin yazmayalim...

Herkese bol fikirli gunler diliyorum..

Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 01-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yenisin felan ama coşmuşun hemen Yorum yapmis gorunmek icin yorum yapanlar..
Ben de sana katılıyorum desem bu bi paradoks olur mu Yorum yapmis gorunmek icin yorum yapanlar..
Ben şahsen her düşünceye söze değer veriyorum.Mesaj sayısı ise umrumda değil.kimseye de zorla bişey yazdıramazsın ki demi?
Takılma bence salla ardına bakma asla Yorum yapmis gorunmek icin yorum yapanlar..
Bu mesajdan alıntı yap
DeCuPe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeCuPe

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 01-09-2009 #3
Yenisin felan ama coşmuşun hemen Yorum yapmis gorunmek icin yorum yapanlar..
Ben de sana katılıyorum desem bu bi paradoks olur mu Yorum yapmis gorunmek icin yorum yapanlar..
Ben şahsen her düşünceye söze değer veriyorum.Mesaj sayısı ise umrumda değil.kimseye de zorla bişey yazdıramazsın ki demi?
Takılma bence salla ardına bakma asla Yorum yapmis gorunmek icin yorum yapanlar..
.)

Grafik ya da tasarim konusunda atip tutsa idim yeni olmam sorun olabilirdi ama ben forum genelinde gordugum ve bana gore olmamasi gereken bir durumu anlatmak istedim sadece... Sanrim bunun icinde cok eski olmaya gerek yok.)
Bu mesajdan alıntı yap
vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 01-09-2009 #4
.)

Grafik ya da tasarim konusunda atip tutsa idim yeni olmam sorun olabilirdi ama ben forum genelinde gordugum ve bana gore olmamasi gereken bir durumu anlatmak istedim sadece... Sanrim bunun icinde cok eski olmaya gerek yok.)
Anlıyorum seni.Sen elinden geldiği kadar faydalı ol insanlara herkesi de düzeltemezsinki.Duyarlı bi davranış bence.Başarılar Yorum yapmis gorunmek icin yorum yapanlar..
Bu mesajdan alıntı yap