Yorumlar mısınız ? (F&F Hotels)

Serbest Çalışmalar - Yorumlar mısınız ? (F&F Hotels) ...

Alt 03-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bi' amaca yönelik değil ama ne yapılabilir bundan diye soracak olursanız ;
Otellerin lobilerinde filan hani tanıtım , " info " dediğimiz broşürler olur ya onun kapağı gibi düşünün..
Ya da tur otobüslerinde gidilecek otel ile ilintili detayları içeren broşür kapağı..

Neler yapılabilir , ne eksik , ne fazla.. Yorumlar mısınız ? (F&F Hotels) Yorumlarınız cidden önemli benim için ; Bu işi yapacağım bi' şekilde (((:

Sağlıcakla..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 03-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben nasıl anladım bu çalışma broşür kapağa olması lazim, öyle değil mi?
ozaman böyle düşün, sen otel sahibi olunca neler göstermek istersin bröşüründe, yani en üste mesela havuz resmi olu yada otelin giriş binası onun altında otelin logosu ve adı olacak...ama tavsiyem senin konu ilgili her hangi turistik ajansa gidip broşür almak ve onu inceletmek, bu iş yaparken çok yardımcı olur...
iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-05-2008 #3
ee once ben soyliym Yorumlar mısınız ? (F&F Hotels) turkey logosunu biraz yukari dogru sundurmussun kardesim logo kesinlikle sundurulmez.ortadaki pizzaya benzer bi dilimi tam olarak anlayamadim.ancak isi hic bilmeyen birine gore fena diil kardes.birde beyaz zeminde magenta tam iyi olmuyo baskidan iyi cikmayabilir yani Yorumlar mısınız ? (F&F Hotels) kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-05-2008 #4
St_Anger : İlgin için teşekkür ediyorum Yorumlar mısınız ? (F&F Hotels)

kasta095 : Detaylar hakkında verdiğin bilgi ciddi ciddi işime yarayacak.. Yani bundan sonra bi' çalışma yapmadan , daha önce yapılmış çalışmaların püf noktalarını , olmazsa olmazlarını inceleyeceğim..

Yorumlarınızı esirgemediğiniz için tekrar teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
marlowe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

marlowe

Grafiker / İstanbul

Alt 03-05-2008 #5
Selamlar Öncelikle ve eline sağlık.

En alttaki Atatürk anıtı resmi yanlış Resize edilmiş, enine bir orantısız genişleme var.
En alttaki Otel ismi bölümü pembe olmasa daha doğru olur. Çünkü baskılı halinde okunurluk düşüyor.

Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 04-05-2008 #6
resimlerin icerigine dikkat etmemistim antalya orasi Yorumlar mısınız ? (F&F Hotels)
Bu mesajdan alıntı yap
TheConqueror isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TheConqueror

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 04-05-2008 #7
Background'da daha iyi bişeyler yapabilirsin beyaz çok basit durmuş Yorumlar mısınız ? (F&F Hotels)
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
fandf, hotels, mısınız, yorumlar