Yorumlarınıza ihtiyacım var

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Yorumlarınıza ihtiyacım var Sponsorlu Bağlantılar Yerel bir gazetenin spor sayfasında kullanılacak bir tasarım yapmaya çalışıyorum. Daha önce yaptığım bir örneği logo bölümüne yüklemiştim ancak yaptığımın logo olmadığını düşünerek buranın daha uygun olacağını düşündüm... ...

serdalsahin61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdalsahin61

Grafiker / Trabzon

Alt 20-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yerel bir gazetenin spor sayfasında kullanılacak bir tasarım yapmaya çalışıyorum. Daha önce yaptığım bir örneği logo bölümüne yüklemiştim ancak yaptığımın logo olmadığını düşünerek buranın daha uygun olacağını düşündüm...

Nasıl olmuş?

(Bu arada yorumlarınızı yaparken ilk kez bu tarz bişey yapmaya çalışan biri olduğumu unutmazsanız sevinirim)

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 20-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
o harfinin tasarımı bence çok güzel ama kendi tasarımını biraz daha renklendirebilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 20-01-2008 #3
günebakış, logosunu mu değiştiriyor... sevindim... güzel logo emeğine sağlık ama biliyorsun bordo-mavi renkler bu şehirde çok seviliyor kırmızıyı koyu bordo yaparsan daha çekici olur gibi. :Yorumlarınıza ihtiyacım var)) bu arada elemana ihtiyaç var mıYorumlarınıza ihtiyacım var)))))))

emeğine sağlık ... Yorumlarınıza ihtiyacım var
Bu mesajdan alıntı yap

serdalsahin61

Grafiker / Trabzon

Alt 21-01-2008 #4
Yorumlar için teşekkürler... Keşke daha çok yorum olsa...
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 21-01-2008 #5
futbol topunun, basket potasında ne işi var Yorumlarınıza ihtiyacım var
ben potaya benzettim de Yorumlarınıza ihtiyacım var
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 21-01-2008 #6
Bence de o pota imajýný çýkar spor deyince akla malum FUTBOL geliyorrrr Yorumlarınıza ihtiyacım var Eline saðlýk güzel olmuþ ayrýca....
Bu mesajdan alıntı yap
byimaj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byimaj(36)

Grafiker / Konya

Alt 21-01-2008 #7
genel olarak hoş görünüyor fakat s harfini biraz daha çalış bence r uyumlu fakat s bozuyor logoyu. Potaya gelince futbol topuyla karmaşa içine girmiş birde biz potadan basket topu atarız ama siz farklı galiba Yorumlarınıza ihtiyacım var
Bu mesajdan alıntı yap

serdalsahin61

Grafiker / Trabzon

Alt 21-01-2008 #8
Ortak görüş Futbol topunun potadan geçmeyeceği.... Ancak ben spor deyince sadece futbol akla gelmesin diye basketboldan da bi sembol olsun istedim... Yani futbolla Basketbolu karıştırmaya çalıştım...
Olmamış mı? Yorumlarınıza ihtiyacım var

genel olarak hoş görünüyor fakat s harfini biraz daha çalış bence r uyumlu fakat s bozuyor logoyu. Potaya gelince futbol topuyla karmaşa içine girmiş birde biz potadan basket topu atarız ama siz farklı galiba Yorumlarınıza ihtiyacım var

S harfi benim de gözümü gıcıkladı. Haklısın biraz daha üzerinde çalışmalıyım...
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 21-01-2008 #9
Espri güzel ama üzerinde daha çok çalışmalısın, S nin kuyruğu ve R olmamış, Ya S'yide R gibi dişi zeminden oluşturmalı, yada R'nin kuyruğu ile S yi birleştirmelisin. Benim nacizane fikrim... Dengesiz olmuş böyle.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 21-01-2008 #10
Espri güzel ama üzerinde daha çok çalışmalısın, S nin kuyruğu ve R olmamış, Ya S'yide R gibi dişi zeminden oluşturmalı, yada R'nin kuyruğu ile S yi birleştirmelisin. Benim nacizane fikrim... Dengesiz olmuş böyle.
Arkadaşa katılıyorum ve bir şey daha eklemek istiyorum, "o" harfinin iç boşluğuna tam mı denk geliyor futbol topu? çünkü P O ve R harflerinin kalınlıkları çok tutarsız gözüküyor...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
yorumlar305n305za, ihtiyac305m, var