Yorumlara Göre Bastıracam...

Kartvizit Tasarımları - Yorumlara Göre Bastıracam... Sponsorlu Bağlantılar Merhaba uzun süredir düşündüğüm ve tasarımı basit ama güzel(bana göre) duran bi kartvizit yaptım yorum ve begenilerinize göre tasarımı bastırmayı düşünüyorum baskı şeffaf sert plastige olacaktır......

blackcobras isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackcobras

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Dosya16

Alt 07-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba uzun süredir düşündüğüm ve tasarımı basit ama güzel(bana göre) duran bi kartvizit yaptım yorum ve begenilerinize göre tasarımı bastırmayı düşünüyorum baskı şeffaf sert plastige olacaktır...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

eratasarim201 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eratasarim201

Grafiker / Ankara

Alt 07-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Okunması çok zor. Göz yoran bir çalışma olmuş.
Font seçiminiz bir kartvizit için hiç uygun değil.

Yerli yabancı örnekleri araştırıp inceleyin bence.

Bu mesajdan alıntı yap
Rabia Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rabia Yılmaz

Grafiker / Adana

Alt 07-10-2012 #3
Okunması çok zor. Göz yoran bir çalışma olmuş.
Font seçiminiz bir kartvizit için hiç uygun değil.

Yerli yabancı örnekleri araştırıp inceleyin bence.

arkadaşa katılıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

blackcobras

Alt 07-10-2012 #4
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim ama benim amacım zaten herkesin okumasına gerek yok ben belli kişilere yani bi nevi bu işten anlayan bu fontu rahatlıkla okuyacak insanlara hitaben bastırmayı düşünüyorum zaten 500 adet bastıracagım o yüzden bi sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama yinede çok teşekkür ederim biraz daha degiştirecegim yerler var ama ben özellikle o örneklerdeki gibi degilde kendim bişeyler yapıp bastırmayı istiyorum örnekler bana hitap etcegini zannetmiyorum Yorumlara Göre Bastıracam...)
Bu mesajdan alıntı yap
eratasarim201 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eratasarim201

Grafiker / Ankara

Alt 08-10-2012 #5
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim ama benim amacım zaten herkesin okumasına gerek yok ben belli kişilere yani bi nevi bu işten anlayan bu fontu rahatlıkla okuyacak insanlara hitaben bastırmayı düşünüyorum zaten 500 adet bastıracagım o yüzden bi sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama yinede çok teşekkür ederim biraz daha degiştirecegim yerler var ama ben özellikle o örneklerdeki gibi degilde kendim bişeyler yapıp bastırmayı istiyorum örnekler bana hitap etcegini zannetmiyorum Yorumlara Göre Bastıracam...)

Peki.

(Ben o örnekleri fikir vermesi için paylaşmıştım. Bir şeyin aynısını yapmak zaten etik olmaz.)
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 08-10-2012 #6
Sen kendin beğenmişsin zaten ama yinede bize soruyorsun ?

Ben beğenmedim, kartvizit amacına uygun değil. Rahat okunabilen, renkleriyle tasarımıyla sade ve şık olan kartlar bence amaca uygun olur. Farklı bir tasarımsa amacın o amacada uygun değil, kargaşa yaşanmış baya..
Bu mesajdan alıntı yap
masumkedi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

masumkedi

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 08-10-2012 #7
bence daha değişik olabilir yazılar bi kartvizite göre kaba durmuş okunması zor. (çoğu kişi okuyamayıp sinirlenip çöpe fırlatabilir.=) )
Bu mesajdan alıntı yap
hzlgtmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hzlgtmz

Grafiker / İstanbul

Alt 08-10-2012 #8

Belli kişiler yani bir nevi bu işten anlayan insanlara diyorsunuz. O zaman bence o insanlara sorsanız sizin için daha yararlı olur.
Zira burdaki birçok insan yazıyı okumakta zorlandı (bende dahil). Yorumlara Göre Bastıracam...
Bu mesajdan alıntı yap
Safa Bugra Cil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safa Bugra Cil(27)

Grafiker / Tokat

Alt 08-10-2012 #9
Bence başka çalışmalar denemelisin.
Bu mesajdan alıntı yap

blackcobras

Alt 08-10-2012 #10
Teşekkür ediyorum gerçekten ikna ettiniz tasarımı degiştirip en kısa zamanda tekrar göstericem Yorumlara Göre Bastıracam...)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları