yorumlarınız benim için önemli, kartvizit çalışması

Kartvizit Tasarımları - yorumlarınız benim için önemli, kartvizit çalışması ...

stilbaz34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stilbaz34

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 06-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[IMG]yorumlarınız benim için önemli, kartvizit çalışması Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

yorumlarınız benim için önemli,
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Freelens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Freelens

Grafiker / Yurtdışı

Alt 06-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Goruntu kirliligi
Bu mesajdan alıntı yap
kafka2121 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kafka2121

Yrd. Grafiker / Diyarbakır

Alt 06-05-2012 #3
Baskıdan çıktıktan sonraki halini düşünemiyorum başım döndü
Bu mesajdan alıntı yap
Safa Bugra Cil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safa Bugra Cil(27)

Grafiker / Tokat

Alt 06-05-2012 #4
Kırılma ama , bence sen grafikerliğe başlamadan bırak .
Bu mesajdan alıntı yap
kaosriyate isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaosriyate

Bilg. Teknikeri / Konya

Alt 06-05-2012 #5
zemini değiştir. fontlarıda. logoda değişiklik gerekli sağdaki şekili kaldır belki biraz daha güzel olur
Bu mesajdan alıntı yap
stilbaz34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stilbaz34

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 06-05-2012 #6
olumsuz yorum yapan üyelerin bilgi birikimi yüksek olduğundan haklıdırlar onların yorumları her zaman önemlidir.yalnız logo bir hack team logosu yani kişiye özel değil onun koymamı istediler. bundan sonra hazır templates üzerine çalışayım..Font için kartvizite en uygun font hangisidir acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
kaosriyate isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaosriyate

Bilg. Teknikeri / Konya

Alt 07-05-2012 #7
olumsuz yorum yapan üyelerin bilgi birikimi yüksek olduğundan haklıdırlar onların yorumları her zaman önemlidir.yalnız logo bir hack team logosu yani kişiye özel değil onun koymamı istediler. bundan sonra hazır templates üzerine çalışayım..Font için kartvizite en uygun font hangisidir acaba?
logoyu değiştirme ama çevresini kaldır. font olarak öneri yapamayacağım. isimleri bilmiyorum yorumlarınız benim için önemli, kartvizit çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
pınar67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 07-05-2012 #8
helvetıca - myrıad- tımes aklımda olanlar yani düz karakterler kullansan daha anlaşılır olur amaç müşteriye nesin adın sanın ne telefon numaran ne anlaşılır olamalı sade akılda kalıcı bir logo olmalı forumda tasarımcı arkadaşlarımızın yaptıklarına bakarsanız daha iyi olur sizin için görsel olarak... biraz çalışmayla bu durum çözülecektir...
Bu mesajdan alıntı yap
webdesiigner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webdesiigner

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 07-05-2012 #9
Kırılma ama , bence sen grafikerliğe başlamadan bırak .
Kırılmaması elde değildir. Eleştiri yapılırda bu kadar da ağır bi eleştiri yapılmaz sizde bir zamanlar böyleydinizz . Böyle bi eleştiri yapıp arkadaşın hevesini niye kırarsınız anlayamıyorum.. !
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 07-05-2012 #10
bence netten kartvizit örneklerini incele inşallah daha güzel bir çalışma olacak tavsiyem bu çalışmayı baştan sona değiştir araştırarak yorumlarınız benim için önemli, kartvizit çalışması bu işi bırak falan diyenlerede kulak asma kimse anasının karnından grafiker doğmuyor başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları