Yorumlarınız.. Daha yeniyim. (Rebellious Logo)

Logo Tasarımları - Yorumlarınız.. Daha yeniyim. (Rebellious Logo) ...

Alt 21-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Lütfen iyi kötü yorumlarınızı yapın Yorumlarınız.. Daha yeniyim. (Rebellious Logo)eace1:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafideal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafideal(34)

Hiç Biri / Malatya

Alt 21-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yeni halin buysa söyleyecek bişey yok arkadaşım. burda herkes yeniyim der sende bu tasarımla yeniyim deme bari yemezler Yorumlarınız.. Daha yeniyim. (Rebellious Logo) bu arada yansımalarda sorun var birde bence hazır çizimler kullanma kendin çizersen daha orjinal olur bence. çalışmalarının devamını dilerim. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 21-04-2008 #3
hazır şeylerler olabilecek ne varsa yapmışsınız..Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
stronger_ht isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stronger_ht

Webmaster / İzmir

Alt 21-04-2008 #4
bence de, çok fazla hazır malzeme var orada, ancak hayalgücü güzel, güzel bir görüntü var ortada.
Bu mesajdan alıntı yap
Serhat Timar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Serhat Timar(38)

Grafiker / Trabzon

Alt 22-04-2008 #5
Yeni kısmında eğer ben yapmadım birleştirdim diyorsan en kısa zamanda sende bişeyler yarat derim çünkü başka bir çok yerde benzerlerini görmen kaçınılmaz
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-04-2008 #6
hazır dediğiniz sadece ps resmi hazır diğerlerini ben yaptım. bide ben yeniyim sadece arkadaşımın dediği gibi hayal gücünü kullanarak bişey yapmaya çalıştımm..
iyi kötü yorumlarınız için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 22-04-2008 #7
tüğler sana ait değil.Kötüde olsa senin olsun..
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 22-04-2008 #8
arkadaşlarıma katılıyorum ve yazının üzerindeki gölge yazının okunmaması için koyulmuş sanki yazı net olmalı
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 22-04-2008 #9
yerleştirmeyi yeni birine göre iyi yapmışın ama orda ps yazısı kalem ve tüyler sana ayit değil. bunları kendi çizginle yapmalısın. logo özgün olmalıdır çünkü. bir ikincisi bunu sen photoshopta yapmışsın. photoshopta logo yapılmaz. bu efekler hep sıkıntı yaratır. logo vektörel olmalı ve mümkün olduğu kadar okunaklı ve sade olmalıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
stronger_ht isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stronger_ht

Webmaster / İzmir

Alt 23-04-2008 #10
hazır dediğiniz sadece ps resmi hazır diğerlerini ben yaptım. bide ben yeniyim sadece arkadaşımın dediği gibi hayal gücünü kullanarak bişey yapmaya çalıştımm..
iyi kötü yorumlarınız için teşekkürler.
Ustam, bence orada hazır olan malzemeler ps logosu, üzerinde duran kalem ve klasik psdeki kuş tüğleri, bunlar hazır eklenmiş, bunun yanında diğerlerini kendi bilgin dahilinde yapmış olabilirsin, yada aldığın dersler yardımı ve kendi kurgu ve hayl gücünün yardımıyla yapmış olabilirsin.

Ancak bence grafikerlikte en çok önemli olan nokta ve benim önem verdiğim kısım yaratıcılık kısmıdır. Yaratıcılık ruhun olduktan sonra programı kullanabilmek çokta sorun değil zamanla öğrenirsin zaten, ancak programı kendin de yazsan yaratıcılık yoksa fıssın demektir Yorumlarınız.. Daha yeniyim. (Rebellious Logo)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
daha, logo, rebellious, yeniyim, yorumlarınız