Yorumlarınızı bekliyorum!!!Araç Giydirme

Araç Giydirme - Yorumlarınızı bekliyorum!!!Araç Giydirme Sponsorlu Bağlantılar Değerli arkadaşlar değerli meslekdaşlarım bi firmanın iki aracına giydirme yaptım ilk BOXER uygulaması onaylandı ama henüz tır giydirmesi için firma sahipleri görmedi sizlerle paylaşıp fikirlerinizi almak istiyorum... Bu ...

grafik_Jİİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik_Jİİ

Grafiker / Konya

Alt 12-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Değerli arkadaşlar değerli meslekdaşlarım bi firmanın iki aracına giydirme yaptım ilk BOXER uygulaması onaylandı ama henüz tır giydirmesi için firma sahipleri görmedi sizlerle paylaşıp fikirlerinizi almak istiyorum...

Bu araç için bu uygulama uygun bulunmuş olup giydirme yapılmak üzre çalışma gönderilmiştir...aslında çok abartı bişey yok sadece yorumlarınızı almak eksiklerimi görmek istiyorum...

Bu tır için uygulanacak giydirme çalışmaları üzerinde duruyorum şuan bunlarıda sizlerle paylaşmak değerli yorumlarınızı almak istiyorum...

Bu çalışma henüz bitmedi sizin fikirlerinizi bekliyorum..(yapım aşamasında)

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ozge.erman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozge.erman

Grafiker / İstanbul

Alt 12-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence en sonki çalışma gayet sade ve şık. Emeğine sağlık arkadaşım...
Bu mesajdan alıntı yap
ahura isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahura

Grafiker / Manisa

Alt 12-03-2008 #3
doğrular yazısının solundaki kırmızı yay gibi şerit var ya. bence ona içeri doğru gölge verirsen zemini kadından ayırmış ve olaya daha fazla hareket katmış olursun. böyle de bi denemeni tavsiye ederim. ayrıca en alttaki çalışma daha mantıklı. çünkü resim-yazı-resim olarak gidiyo. diğerinde resim-resim-yazı var ki bu tasarım kurallarına ters gibi...

son olarak, kenardaki 3 fotoğrafın kenarlarına çerçeve koyarsan (tercihim siyahtır) daha güzel olur.
güzel çalışma, tebrikler...
Bu mesajdan alıntı yap
doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 13-03-2008 #4
boxer için şunu diyebilirin
bir tarafta kırmızı geniş kullanılırken diğer tarafta dar ve
merdiven, ütü masası ve çamaşırlık neden tek tarafta kullanılmış
daha iyiside olabilirdi diyorum ama onay alındığına göre yapacak bişey yok

tır içinse bir üstteki yoruma katılıyorum ve
2-3 arasında gidip geliyor insan

kolay gelsin iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Ressam Halil ŞİKAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ressam Halil ŞİKAR

Ressam / Afyonkarahisar

Alt 14-03-2008 #5
minibüste alt resimdeki 3 obje yukarısına
kırmızı mavi doğrular yazısı kırmızı fona ,3 objenin yerine konursa arka tarafıdada asimetrisi yapılırsa!

Tırda ise minibüsteki aynı mizanpaj uygulanıp kırmızı bant mavi ve tersine kıvrılırsa + ortadaki katlanmış çamaşırlar oval bir frameye alınırsa daha estetik olacaktır. Bence . Yorumlarınızı bekliyorum!!!Araç Giydirme Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

grafik_Jİİ

Grafiker / Konya

Alt 14-03-2008 #6
Son halleri bu şekilde arkadaşlar bunları sunucam...

(Not:Ürünlerin ismini yazıp yazmama konusunda karasız kaldım bana kalmış bişey ama pek sıcak bakmıyorum açıkcası sizler ne dersiniz.)

Bu mesajdan alıntı yap
tasarımcı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasarımcı

Grafiker / Bursa

Alt 14-03-2008 #7
emegine sağlık son halleride hoş olmuşYorumlarınızı bekliyorum!!!Araç Giydirme
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 14-03-2008 #8

Bu görseldeki sağ taraftaki bayana neden böyle bir poz verdirirler ? Yani bu pozun özelliği nedir ? Elleri havada amaç nedir bu fotoğrafın inanın böyle fotoğrafları çok gördüm ve inanın her zamanda böyle anlamsızca baktım durdum. Bence o bayanın başka bir pozunu kullanın görsel daha dikkat çekici olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
Hande DEMİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hande DEMİR(43)

Grafiker

Alt 14-03-2008 #9
Bu görseldeki sağ taraftaki bayana neden böyle bir poz verdirirler ? Yani bu pozun özelliği nedir ? Elleri havada amaç nedir?
bence çekimlerde havlu bulamamışlar. bayanın eline katlanmış havlular fotomontaj yapılacak...:lol:
Bu mesajdan alıntı yap

grafik_Jİİ

Grafiker / Konya

Alt 14-03-2008 #10

Bu görseldeki sağ taraftaki bayana neden böyle bir poz verdirirler ? Yani bu pozun özelliği nedir ? Elleri havada amaç nedir bu fotoğrafın inanın böyle fotoğrafları çok gördüm ve inanın her zamanda böyle anlamsızca baktım durdum. Bence o bayanın başka bir pozunu kullanın görsel daha dikkat çekici olacaktır.
Kardeşim bayanın o fotoğrafını kullanmakdaki amaç ürünleri gösterme yani biz bunları üretioruz işte ürünlerimiz dercesine koydum.fakat degişebilir tabiki illaki olacak diye bişey yok kullanmaya bilirzde yada farklı bişey bulabilirz oraya.yorumun için teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
yorumlarnz, bekliyorumara, giydirme