Yorumlarınızı Bekliyorum

After Effects - Yorumlarınızı Bekliyorum Sponsorlu Bağlantılar...

Yorumlarınızı Bekliyorum
aednr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aednr

Grafiker / Balıkesir

Yorumlarınızı Bekliyorum

Alt 02-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 03-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel, beğendim. Ellerinize sağlık ...
Bu mesajdan alıntı yap
filizgrafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizgrafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 03-08-2012 #3
fena değil, yenisin galiba bu işte
Bu mesajdan alıntı yap

aednr

Grafiker / Balıkesir

Alt 03-08-2012 #4
fena değil, yenisin galiba bu işte
yok pekte yeni değilim. ama sadece çalışma ile ilgili yorumunu yapabilirdin.
Bu mesajdan alıntı yap
yas_yil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yas_yil

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-08-2012 #5
Emeğine sağlık sade bir çalışma olmuş. Benim gözüme çarpan bir iki sorun var onlardan bahsedeyim;
Öncelikle çocuk resimleri sahnede sabit durmalıydı, siz sadece kameranızı uzaklaştırmalıydınız. Bu yüzden emekleyen ve oturan çocuklar son karelerde neredeyse ayaktaki çocuklar kadar bir büyüklük kazanıyor ve adeta birbirinin içine giriyor. Bir de kameraya fokus(odak noktası) uygulasanız arkada kalan çocuklar bulanıklaşır ve ön plandaki çocuk daha belirgin bir hal alır, böylelikle seyircinin nereye bakması gerektiği gösterilmiş olur.
Gözüme takılan bir başka şey ise sahne. Sahne derken biraz garibime gidiyor, çünkü sadece mavi bir dikdörtgen var. İlk görünen çocuk sanki sahneden düşecekmiş gibi duruyor, bir adım öteye gitse uçurum Yorumlarınızı Bekliyorum. Bence ya o mavi alan sonsuzluk görüntüsü verilip uzatılmalıydı ya da o mavi alan yerine objeler gerçek bir sahne(podyum) üzerine oturtulmalıydı.
Bu mesajdan alıntı yap

aednr

Grafiker / Balıkesir

Alt 04-08-2012 #6
Emeğine sağlık sade bir çalışma olmuş. Benim gözüme çarpan bir iki sorun var onlardan bahsedeyim;
Öncelikle çocuk resimleri sahnede sabit durmalıydı, siz sadece kameranızı uzaklaştırmalıydınız. Bu yüzden emekleyen ve oturan çocuklar son karelerde neredeyse ayaktaki çocuklar kadar bir büyüklük kazanıyor ve adeta birbirinin içine giriyor. Bir de kameraya fokus(odak noktası) uygulasanız arkada kalan çocuklar bulanıklaşır ve ön plandaki çocuk daha belirgin bir hal alır, böylelikle seyircinin nereye bakması gerektiği gösterilmiş olur.
Gözüme takılan bir başka şey ise sahne. Sahne derken biraz garibime gidiyor, çünkü sadece mavi bir dikdörtgen var. İlk görünen çocuk sanki sahneden düşecekmiş gibi duruyor, bir adım öteye gitse uçurum Yorumlarınızı Bekliyorum. Bence ya o mavi alan sonsuzluk görüntüsü verilip uzatılmalıydı ya da o mavi alan yerine objeler gerçek bir sahne(podyum) üzerine oturtulmalıydı.
aslında çocuklar sabit, kamera hareket ediyor. sahne olayı uzatılabilirdi haklısın.teşekkürler yorumun için
Bu mesajdan alıntı yap