Yorumlarınızı bekliyorum

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Yorumlarınızı bekliyorum ...

Yorumlarınızı bekliyorum
specials isimli Üye şimdilik offline konumundadır

specials

Bilg. Teknikeri / Antalya

Dergi kapak

Alt 24-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm dostlar yakında yayın hayatına başlayacak finans dergisi için kapak ve index çalışması gerçekleştiriyorum. yorumlkarınıza ihtiyacım var herkese çok teşekkür ederim. Tüm işlerinizde kolaylıklar dilerim.
Yorumlarınızı bekliyorum

Yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Grafipixel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafipixel

Grafiker / Denizli

Alt 24-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kapak benim şahsi görüşüme göre hoş olmuş. ancaaaak o resmin üzerindeki 1 ytl ler çok sırıtmış gibime geldi. sırıtma sebebi orda olup olmamaları değil. montaj olduklarının çok bariz oluşu. çok havada kalmışlar. al eline 2 ytl aç bi ekonomi gazetesi koy üstüne çek foto.
Bu mesajdan alıntı yap
KontDRACULA_001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KontDRACULA_001

Grafiker / Ankara

Alt 31-01-2008 #3
bence gayet profesyonel ve hoş olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 31-01-2008 #4
kapak çok güzel fakat yukarıdaki af ve yanındaki yazı böyle klas bi kapağa gitmemiş bence herşeyden önce onu düzeltirsen daha güzel olur birde editör kısmına o e harfi gitmemiş ve editörün sadece yüzü yerine biraz daha geniş açıyla çekilmiş bir fotosu daha hoş olur.
kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
yorumlarnz, bekliyorum