Yorumlarınızı bekliyorum!!!Ürün afişi

Afiş Tasarımı - Yorumlarınızı bekliyorum!!!Ürün afişi ...

grafik_Jİİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik_Jİİ

Grafiker / Konya

Alt 12-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar iki çalışma eklicem bu çalışmalar birbiriyle hemen hemen aynı sadece arka plan degişik...

NOT: yapmak istedigimi anlamanız için kısaca konudan bahsedeyim.Resimde gördüğünüz merdiven yeni kurulmuş ve kanserojen içermeyen bir tesisde üretilmiştir(şu an türkiyede üretilen tüm merdivenler siyanür ve kanserojen içermektedir bu sistem türkiyede bunu önlemek için kurulmuş ilk tesisdir)yani sağlıklı (merdivenin sağlıklısı olurmu demeyin oluyormuş)ve doğaya duyarlı olduğu için böyle bişey düşündüm çocuğu kullanmamdaki amaç çocuklar malum yeni yürümeye başladıklarında ayakda sağlıklı ve sağlam basamaz bunu düşünerek (sağlam ve sağlıklı adımlar dedik ) amaç ürünün sağlıklı ve sağlam oılduığunu doğayla barışık olduğunu belirtmek henüz çalışma bitmedi yorumlarınızı bekliyorum...

Bu çalışma alternatiftir....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 12-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence düşünce hoş olmuş... Fakat sanırım afişin üzerinde büyük puntolarla yazdığınız kod ürün kodu.. ve çok büyük görünüyor bence küçültmelisiniz... Birde alttaki lens yerine daha farklı bişey kullanılabilir gibi geldi... Sertifika logolarıda biraz küçülebilir... Emeğinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
ozge.erman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozge.erman

Grafiker / İstanbul

Alt 12-03-2008 #3
Bence en üstteki çalışma hoş olmuş ama arkadaşında dediği gibi ürün kodu (sanırım) biraz küçültmekte fayda var. Emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

grafik_Jİİ

Grafiker / Konya

Alt 12-03-2008 #4
GI200 den bahsediyorsunuz sanırım,GI200 ürünün ismi.farklı isim kullanıcaz düşünüyorum bu konuda da yardımcı olabilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
ertekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ertekin

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 12-03-2008 #5
İlk iki afişte, o yaşta bir çocuk görselini kullanma konusunu biraz düşünmek gerekir. Ürünün denge güvenirliliği açısından iyi bir fikir gibi gelse de, bana doğru bir düşünce gibi görünmedi. Son çalışma üzerinde biraz daha uğraşmayı gerektiriyor, ancak, işin amacına hizmet etmesi açısından daha doğru bir yaklaşım. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

grafik_Jİİ

Grafiker / Konya

Alt 12-03-2008 #6
Bunlarda alternatif olarak yaptım...Fakat arka plan olarak çocuk da kullandığım arkapalan dışına çıkamadım bir türlü sinir olldum o arkaplan bi başka güzel duruyor gözümde...sizler ne düşünüyorsunuz..?

Bu mesajdan alıntı yap

grafik_Jİİ

Grafiker / Konya

Alt 12-03-2008 #7
Arkadaşlar bişyeler yazın burda herkes grafik tasarımla uğraşıyor sanırım bende ona göre yön vericem çalışmaya bi ajansda çalışmıyorum yani etrafımda soracak arkadaşlar yok sizlerden yorum bekliyorum....
Bu mesajdan alıntı yap
gulsah_grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsah_grafik(34)

Grafiker / İzmir

Alt 12-03-2008 #8
selam ilk önce emeğine sağlık diyorum görüşlerim şöyle
ilk olarak gözüme birleştirdiğin resimlerdeki ışık ton farkları çarptı buda çalışmayı kötü gösteriyo yani başka başka resimlerin birleştirildiği çok fazla belli (fotomontaj) biraz tonlarla oynarsan daha iyi olur bide arka fonlarla ilgili biraz daha çalışılmalı derim ben ama yinede güzel olmuş 1-2 oynamayla çok daha güzel olucağından eminim
Bu mesajdan alıntı yap
ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 12-03-2008 #9
İlk tasarımın sloganıyla örtüşmüş ve güzel olmuş.
Bir tek kafama takılan ürünün ismi GI 200 diye aralıklı yazılması gerekiyor bence G1200 gibi okunuyor. Çünkü ufak olarak ürünle ilgili bilgi verirken aralıklı kullanmışsın.

saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap

grafik_Jİİ

Grafiker / Konya

Alt 14-03-2008 #10
Bende tasarım olarak 1.sıradaki tasarımı düşünüyorum üzerinde daha oynıcam eklenecek yazılar vs...olacak sizlerin düşünceleri benim için çok önemli bazen hatta çoğu zaman insan kendi hatasını göremiyor bu bir NOKTA da olabiliyor başka birşeyde...şuanadek yaptığınız yorumlar beni mutlu etti teşekkür ederim,umarım diger arkadaşlarda bişeyler yazar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
yorumlarnz, bekliyorumrn, afii