Youtube ve Twitch Kanalım için Tasarım - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Youtube ve Twitch Kanalım için Tasarım - Türkiye Geneli ...

betaentertain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

betaentertain

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 07-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Youtube ve Twitch Kanalım için Tasarım

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: İllustrator

Photoshop

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Not: Bu işverme formuna resim yükleyemediğim için mail attığınızda detaylar veaçıklamada bahsedilen resimler size gönderilecektir.

Merhaba,

Ben youtube kanalım için ve twitch tv kanalım için bir banner yaptırmak istiyorum. Size yolladığım bannerdaki gibi olmasını istiyorum. Fakat değişiklikler olacak. Ama konsept aynı. Ben sizden sadece insan figürlerini istiyorum. Size söylediğim figürler gibi olmalı yani illustrator çizim ve suratlar benim suratlarımın çizgfilm leştirilmiş hali tıpkı buradaki gibi.

En sağdaki figür size yolladığım mists of pandaria pandaren concept dosyasındaki resmin uyarlaması olacak.

Soldan ikinci aynı konsept yalnızca kulaklık beats pro kulaklık olacak ve t-shirtte de razer logosu yerine world of warcraft'ın logosu olacak.

Ek olarak bir figür de size yolladığım rui cheng photographer daki gibi bir çizim istiyorum yalnızca bel üstü değil boydan bir çizim olmasını isyitorum.

Son olarak 4. bir çizim de bir golf oyuncusu çizimi olacak. Golf player position resmindeki gibi pozisyonu olacak. Fakat golf player style daki gibi tipik bir golçü stili olacak. Yani beyaz şapka, güneş gözlüğü, beyaz eldiven, polo tshirt, krem rengi pantolon ve beyaz ayakkabı.

Size yolladığım referans bannerda yer alan en soldaki çizim olmayacak.

Toplamda 4 adet çizim. Bunları elden değil de mail yoluyla sizden almak istiyorum. Bitmiş hallerini ve proje dosyalarını istiyorum.

Ben üniversite öğrencisiyim. Bu isteğimin ücreti ne kadardır? Nasıl bir ödeme şekli kabul ediyorsunuz? Eğer fiyatta anlaşabilirsek ve siz de bu projeyi yapmak isterseniz sizle çalışmak istiyorum. Genel olarak projenin konsepti bu. Anlaşırsak detaylar için tekrar iletişime geçeriz. Sizden geri dönüt bekliyorum. İyi çalışmalar.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Youtube ve Twitch Kanalım için Tasarım - Türkiye GeneliYoutube ve Twitch Kanalım için Tasarım - Türkiye GeneliYoutube ve Twitch Kanalım için Tasarım - Türkiye GeneliYoutube ve Twitch Kanalım için Tasarım - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
halil korkmazer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halil korkmazer

Grafiker / Balıkesir

iş ilanı

Alt 08-07-2014 #3
arkadaşım pm ile iletişime gecemiyoruz malesef senin mailde sorun var kabul etmedi adres tanımsız diyor işinle ilgileniyorum
Halil Korkmazer | Freelance Designer
Bu mesajdan alıntı yap
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 10-07-2014 #4
Bu mesajdan alıntı yap