YouTube'a %100 Giriş!! (Programsız, Proxysiz, Tunnelsiz) Şu anda kullanıyorum...

Video Paylaşımları - YouTube'a %100 Giriş!! (Programsız, Proxysiz, Tunnelsiz) Şu anda kullanıyorum... Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar... Size anlatacağım yolla Internet tarayıcınızı açacaksınız ve "www.youtube.com" yazdığınızda programsız bir şekilde gireceksiniz.. 1. C:\WINDOWS\System32\Drivers\etc\hosts adlı dosyayı Not Defteri'nde açın.. 2. Açtıktan Sonra; # For example: ...

YouTube'a %100 Giriş!! (Programsız, Proxysiz, Tunnelsiz) Şu anda kullanıyorum...
abdurborucu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abdurborucu

Baskıcı / Tokat

Alt 08-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar...
Size anlatacağım yolla Internet tarayıcınızı açacaksınız ve "www.youtube.com" yazdığınızda programsız bir şekilde gireceksiniz..
1. C:\WINDOWS\System32\Drivers\etc\hosts adlı dosyayı Not Defteri'nde açın..
2. Açtıktan Sonra;

# For example:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

yazan kısmın altına

208.117.236.70 youtube.com
208.117.236.70 www.youtube.com

yazısını yazın...

(Yazmıyorsa da
208.117.236.70 youtube.com
208.117.236.70 www.youtube.com )

3. Kaydedin..
(Yalnız kaydederken dosyada uzantı olmayacak. yani .txt gibi uzantı olmayacak. bu dosyanın uzantısı yok...)
(Eğer üstüne kaydedilmezse herhangi bir yere kaydedin, uzantısını silin ve sonra tekrar "etc" dosyasının içine yapıştırın...)

4. Ağ Bağlantılarım'a sağ tıklayın Özellikler kısmına gelin.. Yerel Ağ Bağlantısı'na sağ tıklayın.. Özellikler'e tıklayın... TCP/IP yazan yere çift tıklayın ve alt tarafta "Aşağıdaki DNS Sunucu Adreslerini Kullan" yazan yere tıklayın.
ve
4.2.2.1
4.2.2.2
yazın ve Tamam'a basın..
BU KADAR!!!!
NOT: ARKADAŞLAR www. youtube .com yazan yerlerde Bu siteye erişim engellenmiştir yazıyor.. siz sadece sitenin düzgün ismini oraya yazın!!!

Sorularınız varsa bekliyorum.....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 08-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
4. Ağ Bağlantılarım'a sağ tıklayın Özellikler kısmına gelin.. Yerel Ağ Bağlantısı'na sağ tıklayın.. Özellikler'e tıklayın... TCP/IP yazan yere çift tıklayın ve alt tarafta "Aşağıdaki DNS Sunucu Adreslerini Kullan" yazan yere tıklayın.
ve
4.2.2.1
4.2.2.2
yazın ve Tamam'a basın..
BU KADAR!!!!
NOT: ARKADAŞLAR www. youtube .com yazan yerlerde Bu siteye erişim engellenmiştir yazıyor.. siz sadece sitenin düzgün ismini oraya yazın!!!

Sorularınız varsa bekliyorum.....
ben sadece bu yöntemle ile girebiliyorum, diğer kalanlari yapmaniza gerek yok YouTube'a %100 Giriş!! (Programsız, Proxysiz, Tunnelsiz) Şu anda kullanıyorum... dns adreslerini değiştirdikten sonra reset atin, sonra rahat rahat girin YouTube'a %100 Giriş!! (Programsız, Proxysiz, Tunnelsiz) Şu anda kullanıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 08-09-2008 #3
dns değişimi yapınca bazı sitelere girmekte sorun oluyor YouTube'a %100 Giriş!! (Programsız, Proxysiz, Tunnelsiz) Şu anda kullanıyorum... onu değiştirmekten bıktım arkadaşımızın yazdığı bende ilk yöntemi kullanıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

abdurborucu

Baskıcı / Tokat

Alt 09-09-2008 #4
dns ile giriyorsanız ilk yöntemi yapmanıza gerek yok..
karar sizin....
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-09-2008 #5
you ll be YouTube'a %100 Giriş!! (Programsız, Proxysiz, Tunnelsiz) Şu anda kullanıyorum...)you tu be
Bu mesajdan alıntı yap
Damn3D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Damn3D

Bilg. Teknikeri / Bolu

Alt 12-10-2008 #6
Dediğin yöntem zaten YouTube Jacker adlı programın yaptığı işlem ki daha geniş bir içeriğe sahip (Youtube'un tüm subdomainleri gibi, yanlış hatırlamıyorsam Last.fm felanda vardı). Ancak en azından yöntemi öğretmekte güzel. Saygılar.
İçim rahat etmedi.. YouTube Jacker 2 ile girilebilecek yasaklı sitelerin listesi.

[COLOR=Red]
**************[/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap
cansen79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cansen79

Webmaster / İstanbul

Alt 12-10-2008 #7
arkadaşlar bu kadar karışık olaylardan anlamam derseniz 2 harekette buyrun you tube giriş

rar dosyayı açıp

2. hareket resimdeki gibi çıkan ekranda tümüne ewet diyoruz

bitti gitti buyrun you tube size YouTube'a %100 Giriş!! (Programsız, Proxysiz, Tunnelsiz) Şu anda kullanıyorum...

rar dosyasını [COLOR="Red"]burdan[/COLOR] indirebilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Damn3D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Damn3D

Bilg. Teknikeri / Bolu

Alt 12-10-2008 #8
Dediğin yöntem zaten YouTube Jacker adlı programın yaptığı işlem ki daha geniş bir içeriğe sahip (Youtube'un tüm subdomainleri gibi, yanlış hatırlamıyorsam Last.fm felanda vardı). Ancak en azından yöntemi öğretmekte güzel. Saygılar.
İçim rahat etmedi.. YouTube Jacker 2 ile girilebilecek yasaklı sitelerin listesi.

[COLOR=Red]
**************[/COLOR]
tam orada kırmızılı yerde sitelerin adresleri vardı neyse silinmiş youtube'un ortaklarından biri olarak reklam yapmak alışkanlık haline geldide :swear:
Bu mesajdan alıntı yap

abdurborucu

Baskıcı / Tokat

Alt 15-10-2008 #9
senin dediğin yöntemde yapılmış bir yöntem cansen79..
Aynen hosts dosyası değiştirilmiş ve winrar'da ayarlanmış....
sizin için hangisi kolaysa onu yapın....
Bu mesajdan alıntı yap
gardiyann isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gardiyann

Grafiker / Mersin

Alt 15-09-2009 #10
bence eniyisi Unblocker ve Anti sansür ikisinden biri yüklüyse giremiceniz site yok arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
anda, giriş, kullanıyorum, programsız, proxysiz, tunnelsiz, youtubea