Yüce mahkemeye sunulur? :) Kaplumbağa Ajans

Afiş Tasarımı - Yüce mahkemeye sunulur? :) Kaplumbağa Ajans ...

ercanarslans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ercanarslans(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kaplumbağa ajans çalışmasıdır!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

HANZALA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HANZALA

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışma bir yana, ajans ismi olarak çok yanlış bir isim. Ajans demek kaliteli, nitelikli tasarım ve hizmetin yanında hızlı ve zamanında hizmet demektir. Kaplumbağa ise malum olduğu üzere yavaşlığın sembolüdür.

Slogan da dehşet. Siz aramayın, onlar sizi bulsun!.. Uzaylılar mı geldi ne? Onlar sizi bulur!...
Bu mesajdan alıntı yap
DarkSide isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DarkSide

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2011 #3
Çalışma bir yana, ajans ismi olarak çok yanlış bir isim. Ajans demek kaliteli, nitelikli tasarım ve hizmetin yanında hızlı ve zamanında hizmet demektir. Kaplumbağa ise malum olduğu üzere yavaşlığın sembolüdür.

Slogan da dehşet. Siz aramayın, onlar sizi bulsun!.. Uzaylılar mı geldi ne? Onlar sizi bulur!...
+ Zaten background hazır bi şablon (:
Bu mesajdan alıntı yap
ercanarslans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ercanarslans(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2011 #4

Kaplumbağa sevimli bir hayvandır. Ayrıca amblemınde karikatür havasında olması da ayrı bir sevimlilik katıyor. esasında ilginç ve gizemli olduğu kadar düşündürücüdür.Kaplumbağanın yaşı 150 yılı bulmaktadır. En uzun yaşayan sürüngenler sınıfındandır.Kaplumbağalar 200 milyon yıldır dünyamızda var olduğu bilinmektedir.Soğuğa çok dayanıklı olan kaplumbağalar buzulların altında yüzdükleri görülmüştür.Kaplumbağalarda görme ve koku alma duyguları oldukça gelişmiş olduğu bilinmektedir. gibi bilgiler yüzünden kaplumbağa kullanılmıştır. Ayrıca slogan da bir grafiker olarak anlayamadığın açıklama da şudur; Siz kapı kapı müşteri aramayın, onlar sizin kapınıza gelsin. Yanı arayan degıl aranan olundu.. Yorum için ayrıca teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
womd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 20-04-2011 #5
+ Zaten background hazır bi şablon (:
bana da tanıdık geldi..
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 20-04-2011 #6
Çalışmada Bulunan İletişim Bilgileri:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Yapılan çalışmaların üzerinde kendinize ya da müşterilerinize ait iletişim bilgileri ve internet adresi bulundurulmamalıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
ayuce isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayuce

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2011 #7
Hanzala sana katılıyoruz...
Bu mesajdan alıntı yap
racoon_tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

racoon_tr(41)

Grafiker / Eskişehir

Alt 20-04-2011 #8
uzun bir yazı yazdıktan sonra sildim yerine kısa ve öz şunu yazıyorum...
ben müşteri olsam kendini bu şekilde tanıtan bir firmaya iş vermezdim.

çünkü; çok fazla hata gördüm... yapılan savunma yazısı da sıvama bölümü olmuş ( cmylmz )
yani kendimiz için böyle bir tasarım! yaptırıp sonra da tek tek kişilere izah etme zorunluluğunda kalmak iyi görünmedi gözüme..
sert olduysa özür dilerim ama siz amatör değil bu iş ile profesyonel olarak uğraşan kişilersiniz.
Bu mesajdan alıntı yap