yüklemeye devam etmek için lütfen adobe CS3 Design Premium ortamını takın

Illustrator - yüklemeye devam etmek için lütfen adobe CS3 Design Premium ortamını takın Sponsorlu Bağlantılar Sadece İllistratörü silmiştim şimdi onu tekrar adobe premiumdan yüklemek isterken "yüklemeye devam etm 1:ek için lütfen adobe CS3 Design Premium ortamını takın" diye uyarı çıkıyor. Bunu nasıl çözerim ...

serbay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serbay

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 03-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sadece İllistratörü silmiştim şimdi onu tekrar adobe premiumdan yüklemek isterken "yüklemeye devam etmyüklemeye devam etmek için lütfen adobe CS3 Design Premium ortamını takın1:ek için lütfen adobe CS3 Design Premium ortamını takın" diye uyarı çıkıyor. Bunu nasıl çözerim yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

serbay

Grafiker / İstanbul

Alt 03-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Daha önce duymuştum klasörün ismi değiştiriliyordu diye ama nasıl ve adı ne oluyordu hatırlamıyorum,
Bu mesajdan alıntı yap
josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-04-2010 #3
komple adobe programlarını kaldır yeniden yükle hepsini
Bu mesajdan alıntı yap

serbay

Grafiker / İstanbul

Alt 15-04-2010 #4
Hepsini kaldırdım ve yeniden kurmaya çalıştım ama yine olmadı. ilk defa böyle bir proplem ile karşılaştım. iyiki önceden yedeğini almıştım tekrar ytedeğini kurarak bu proplemden kurtuldum.
Bu mesajdan alıntı yap
love_wolf_17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

love_wolf_17

Matbaacı / Gaziantep

Alt 20-05-2010 #5
slm aynı sorunla ben de karşılaştım osrun prog da yanı dosyan da eksık bişi var ondan kaynak lanıyo yenı den ındir dim duzel di
Bu mesajdan alıntı yap
tdf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdf

Eğitimci / Samsun

Alt 21-05-2010 #6
arkadaşım sorun şu cs3 programının extract edilmemiş halini tekrar çalıştır ve tekrar extract et yada tempde duruyorsa temp klasöründne kurmayı dene yani kurarken temp uzantısını bulamıyo sende muhtemelen açık halini yedekledin ordan kurmaya çalışıyorsun inen orjinal dosyadan tekrar extract et kurmaya başlar kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
EliteTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EliteTR

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 21-05-2010 #7
Bende aynı sorunu yaşamıştım, içeriğin tamamını c:\ dizininde yeni bir klasör açıp aktarın. daha sonra atıyorum creative suite programınız web için olanı ise klasörün adını "Adobe Designer Premium Suite" olarak değiştirin. Ve önceki adobe programlarını kaldırın.
Creative suite Master Collection ise " Adobe Designer Master Collection Suite" olarak adlandırın. Daha sonra klasör içerisinden setup.exe 'yi çalıştırarak kurulumunuzu gerçekleştirin. Sorununuz büyük ihtimalle çözülecektir.
Bu mesajdan alıntı yap