Yüksek çözünürlüklü fenerbahçe logosu

Vektörel - Yüksek çözünürlüklü fenerbahçe logosu ...

Yüksek çözünürlüklü fenerbahçe logosu
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Fenerbahçe vektörel logosu

Alt 13-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fenerbahçe vektörel logosu

Fenerbahçe vector logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Konu yanlış yerde olduğu için sağlıklı bir cevap alamıyacaksın. Kaldı ki fenerbahçe logosu istiyorsun hiç sanşın yok Yüksek çözünürlüklü fenerbahçe logosu Yüksek çözünürlüklü fenerbahçe logosu

Ama vicdanım el vermeyeceği için aşağıda ki linki inceleyebilirsin ;

Fenerbahçe vector logo
Herşeye rağmen bende de biraz olacaktı, konu doğru yere taşınmıştır. Yüksek çözünürlüklü fenerbahçe logosu

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
turanbakkal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turanbakkal

Desinatör / Balıkesir

Alt 13-06-2014 #3
Konu yanlış yerde olduğu için sağlıklı bir cevap alamıyacaksın. Kaldı ki fenerbahçe logosu istiyorsun hiç sanşın yok Yüksek çözünürlüklü fenerbahçe logosu Yüksek çözünürlüklü fenerbahçe logosu

Ama vicdanım el vermeyeceği için aşağıda ki linki inceleyebilirsin ;

Fenerbahçe vector logo
çoook teşekkür ederim fakat bunlar kb şeklinde. Yani ben 120cmx120cm şeklinde baskı yaptırıcam dijital baskı. Bunlar olmaz sanki? Yüksek çözünürlüklü fenerbahçe logosu
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 13-06-2014 #4
çoook teşekkür ederim fakat bunlar kb şeklinde. Yani ben 120cmx120cm şeklinde baskı yaptırıcam dijital baskı. Bunlar olmaz sanki? Yüksek çözünürlüklü fenerbahçe logosu
sanırım senin bir bilgin yok ama bunu baskı yaptıracağın yere götürürsen eminim onların bir bilgisi vardır ki var olması gerekir. Bastırabilirsin Yüksek çözünürlüklü fenerbahçe logosu
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-06-2014 #5
Vektörel bunlar, istersen 1000cmx1000cm bile bastırabilirsin, sen kb ye bakma.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap