Yüksek çözünürlükte residence bina mimarlık resimleri lazım

Fotoğraf - Resim - Yüksek çözünürlükte residence bina mimarlık resimleri lazım ...

HAWAI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HAWAI

Grafiker / İstanbul

Dosya15

Alt 30-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba
Ben yeni bir işe başlıyorum.İnşaat firmasında Katalog afiş falan yapıcam.
Kendimi göstermem lazım. Ama katalogları yaparken bana gerek resimler var. Paralı sitelerde bunlar mevcut ama çok uçuk paralar istiyorlar.
Residence resimleri
Home office resimleri
Modern ev odalarının resimleri

Bir sitenin broşurunu aldıgınızda aklınıza ne gelirse o resimlerden lazım.
Bedava site varmı bunlarla ilgili.

Yada ücretli ama makul ucretleri olan sitelerden bildiğiniz varmı?:sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 30-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
istediğiniz konular forumda mevcut bina, mimarlık vb diye fotoğraf resim bölümünde aratırsanız bulursunuz

Forumda Arama Yapmadan Konu Açmak

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Katılımcılar yeni bir konu başlığı açmadan önce o konunun forumlarda ve bilgi alanında mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için arama özelliğini kullanarak forum içerisinde arama yapmalısınız. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz. Söz konusu açılan başlıkların silinmesi, değiştirilmesi veya taşınması Site Yöneticilerinin karar verme yetkisindedir. Forum yöneticilerinin sizin için arama yapması gibi bir görevi bulunmamaktadır!
Bu mesajdan alıntı yap