yüksek sadakat konser afişi çalışmam

Afiş Tasarımı - yüksek sadakat konser afişi çalışmam ...

neslisah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neslisah(25)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 05-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk kez Afiş yaptım... hocama gösterdim ilk afişim olduğu için baya beğendi... Bide sizler bakın nasıl olmuş..Yorumlarınızı bekliyoruz iyi veya kötü her türlü...35*50 olarak bastırdım..FreeHand de yaptım

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UFB16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UFB16

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 05-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlk afiş için gayet güzelyüksek sadakat konser afişi çalışmamYazı tiplerini daha güzel bişey yapabilirisinyüksek sadakat konser afişi çalışmamKolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Ayl@ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected]

Grafiker / İstanbul

Alt 05-12-2008 #3
ilk çalışmana rağmen güzel olmuş eline sağlık ama bence nerede ve kaçta yazılarına gerek yok.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 05-12-2008 #4
"Nerede?
Kaçta?"
kelimelerini,

Kullanma amacınız nedir?...Gereksiz bir kullanım olmuş.

İlk çalışmaya göre güzel bir afiş olmuş elinize sağlık...Fakat "yüksek sadakat" fontu ve rengi kesinlikle değişmeliydi bence...Onun dışında kullanılan görsel ve imgeler dikkat çekici olmuş...Emeğinize sağlık.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

neslisah(25)

Alt 05-12-2008 #5
İlk afiş için gayet güzelyüksek sadakat konser afişi çalışmamYazı tiplerini daha güzel bişey yapabilirisinyüksek sadakat konser afişi çalışmamKolay gelsin
tşk. ederim : )başka yazı fontları denicem...

ilk çalışmana rağmen güzel olmuş eline sağlık ama bence nerede ve kaçta yazılarına gerek yok.
Tşk. ederim: )aslında bende istemedim o 'nerede've 'kaçta' yazılarını ama hocam yaz diyince bende yazmak zorunda kaldım..

"Nerede?
Kaçta?"
kelimelerini,

Kullanma amacınız nedir?...Gereksiz bir kullanım olmuş.

İlk çalışmaya göre güzel bir afiş olmuş elinize sağlık...Fakat "yüksek sadakat" fontu ve rengi kesinlikle değişmeliydi bence...Onun dışında kullanılan görsel ve imgeler dikkat çekici olmuş...Emeğinize sağlık.

Kolay gelsin.
Tşk. ederim yorumunuz için O nerede ve kaçta yazılarını Hocam öyle olmasını istediği için yapmak zorunda kaldım yoksa bende istemiyodum..:/.

Yüksek sadakat fontunu grubun bi resminde yazı şekli öyleydi bende resmi alıp ''pen'' le üstünden geçip o yazı şeklini aldım...Renkleri resmin üzerindeki tonlardan yola çıkarak aldım başka renk yapınca çok uyumsuz oluyordu..Resimle tam uyumlu olsun diye o renkleri kullandım...: )
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 05-12-2008 #6
Tşk. ederim yorumunuz için O nerede ve kaçta yazılarını Hocam öyle olmasını istediği için yapmak zorunda kaldım yoksa bende istemiyodum..:/.

Yüksek sadakat fontunu grubun bi resminde yazı şekli öyleydi bende resmi alıp ''pen'' le üstünden geçip o yazı şeklini aldım...Renkleri resmin üzerindeki tonlardan yola çıkarak aldım başka renk yapınca çok uyumsuz oluyordu..Resimle tam uyumlu olsun diye o renkleri kullandım...: )
Öncelikle forum kurallarını bir okuyun isterseniz.Tamamıyla bold yazı yazmak yasak.

Teşekkür ederim.Fakat yazı renginin görselle uyumlu olması güzel fakat çok açık renk olması nedeniyle çok sırıtmış, en azından efekt verseniz hoş olurdu bence.Yinede ilke göre çok güzel bir çalışma...Elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

neslisah(25)

Alt 05-12-2008 #7
Öncelikle forum kurallarını bir okuyun isterseniz.Tamamıyla bold yazı yazmak yasak.

Teşekkür ederim.Fakat yazı renginin görselle uyumlu olması güzel fakat çok açık renk olması nedeniyle çok sırıtmış, en azından efekt verseniz hoş olurdu bence.Yinede ilke göre çok güzel bir çalışma...Elinize sağlık
Denicem..Tşk. ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
fatihcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-12-2008 #8
İlk afişe göre güzel diyenler demiş ama; baştan ( bence ) bilinmesi gereken bir şey var font,logo gibi şeyleri bozmamak, bozarak kullanmamak (nerede,kaçta - turkcell,sony) vs
yolun açık olsun yüksek sadakat konser afişi çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 06-12-2008 #9
forum kuralları
28-) Açmış olduğunuz konu, içeriğini ve sorununuzu kısaca anlatmayan "yardım", "lütfen yardım" "işte benim logom" "yeni yaptığım kartvizit" vb… genel anlam taşıyan başlıklarla konu açmak yasaktır.
Başlığı değiştiriyorum lütfen kuralları okuyunuz.
Bu mesajdan alıntı yap
TEACHOFB isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TEACHOFB

Grafiker / Aydın

Alt 10-12-2008 #10
nerede
kaçta
bu kelimeler olmamış birde konser yazmıssın büyük harfle birde elyazısı bunları dikkate al hiç bir el yazısı fontu büyük harflerler yazılmaz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afisi, afisim, calismam, ilk, konser, sadakat, yuksek