Yumurta Soymanın En Pratik Yolu

İlginç Videolar - Yumurta Soymanın En Pratik Yolu Sponsorlu Bağlantılar En taze yumurta bile, gerçekten de bu kadar kolay soyuluyor.. Tarafımdan denenmiştir.. D...

skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 25-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

En taze yumurta bile, gerçekten de bu kadar kolay soyuluyor.. Tarafımdan denenmiştir.. Yumurta Soymanın En Pratik YoluD

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ahahahahah... skyfox yeminle çılgınsın Yumurta Soymanın En Pratik Yolu nereden bulursun böyle şeyleri Yumurta Soymanın En Pratik Yolu Yumurta Soymanın En Pratik Yolu

ama çok merak ettim gidip yumurta pişireyim hemen geliyorum Yumurta Soymanın En Pratik Yolu
Bu mesajdan alıntı yap
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-03-2010 #3
int yavaş zr seyrediyorum daha açılmadı yinede teşekkürler, taze yumurtalar içinde gçerlimiacaba, kendi tavuklarımızdan gülük yiyiyoruz... Yumurta Soymanın En Pratik Yolu
Bu mesajdan alıntı yap
hunterboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2010 #4
Beni nasıl bir dertten kurtardınız anlatamamYumurta Soymanın En Pratik Yolu

çok teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2010 #5
Beni nasıl bir dertten kurtardınız anlatamamYumurta Soymanın En Pratik Yolu

çok teşekkürler
Yumurta Soymanın En Pratik Yolu Yumurta Soymanın En Pratik Yolu nasıl bir dert ? Yumurta Soymanın En Pratik Yolu Yumurta Soymanın En Pratik Yolu
Bu mesajdan alıntı yap

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2010 #6
Yumurta soyma özürlüyümYumurta Soymanın En Pratik Yolu Taze yumurtayı çok seviyorum ama soyarken yarısı kabuğunda gidio:S
Bu mesajdan alıntı yap

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2010 #7
Yumurta soyma özürlüyümYumurta Soymanın En Pratik Yolu Taze yumurtayı çok seviyorum ama soyarken yarısı kabuğunda gidio:S
Yumurta Soymanın En Pratik Yolu e sen de 2 tane pişir olsun sana tek yumurta Yumurta Soymanın En Pratik Yolu Yumurta Soymanın En Pratik Yolu ahahaha...

dene bakalım oluyor mu ?
Bu mesajdan alıntı yap

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2010 #8
Kahvaltıda deneyeceğimYumurta Soymanın En Pratik Yolu çift sarılı yumurta alıyorum o yüzdenYumurta Soymanın En Pratik Yolu

Eğer olursa benim için photoshop cs6 gibi birşey olacakYumurta Soymanın En Pratik Yolu
Bu mesajdan alıntı yap
karaböcek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karaböcek(29)

Hiç Biri / Samsun

Alt 25-03-2010 #9
bende merak ettim anneanneme söylim de 2 yumurta haşlasın show yapim ona Yumurta Soymanın En Pratik Yolu
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 25-03-2010 #10
Sabah özellikle taptaze yumurta ile denedim.. Kesinlikle videoda görüldüğü gibi kayıpsız ve ani bir şekilde soyuluyor..

Normalde taze yumurtayı benim de soymam yaklaşık 10 dakikamı alıyordu ve sevgili hunterboy'un dediği gibi yarısı kabuğu ile gidiyordu..

Ta ki; bu videoya tesadüfen rastlayıncaya kadar.. Yumurta Soymanın En Pratik YoluD

ahahahahah... skyfox yeminle çılgınsın Yumurta Soymanın En Pratik Yolu nereden bulursun böyle şeyleri Yumurta Soymanın En Pratik Yolu Yumurta Soymanın En Pratik Yolu

ama çok merak ettim gidip yumurta pişireyim hemen geliyorum Yumurta Soymanın En Pratik Yolu
Sonucu alalım??.. Pişmedi mi halâ?.. Yumurta Soymanın En Pratik YoluD
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları