yumurtada yanardag (çözünürlüklerde sorun oldugunu bılıyorum yorumlarınızçok önemlı)

Serbest Çalışmalar - yumurtada yanardag (çözünürlüklerde sorun oldugunu bılıyorum yorumlarınızçok önemlı) ...

yumurtada yanardag (çözünürlüklerde sorun oldugunu bılıyorum yorumlarınızçok önemlı)

Alt 13-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yumurtada yanardag  (çözünürlüklerde sorun oldugunu bılıyorum yorumlarınızçok önemlı)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
biraz daha derli tolu çalışmalısın o boğaz köprüsü nedir anlayamadım yumurta olduğu anlaşılmıyor bile çünkü çok basmışın üstten ayrıca acilen feather vermeyi öğrenmelisin
Bu mesajdan alıntı yap
gulsah_grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsah_grafik(34)

Grafiker / İzmir

Alt 14-07-2008 #3
çalışmanın ne olduğu tam olarak anlaşımıyor yumurta yazmasan mümkün değil anlaşılması biraz daha üstünde çalışılması gereken bi iş
Bu mesajdan alıntı yap
ultrahmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ultrahmet

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 14-07-2008 #4
başlığa yumurta yazmasan ne olduğu anlaşılmazdıııı..............
Bu mesajdan alıntı yap
sagopa_rap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sagopa_rap(29)

Grafiker / İzmir

Alt 14-07-2008 #5
bence güzel bir çalışma sen takma onları onlardaki görsellik anlayışı farklı olabilir ama benim görsellik anlayışıma göre güzel bir çalışma.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-07-2008 #6
bence güzel bir çalışma sen takma onları onlardaki görsellik anlayışı farklı olabilir ama benim görsellik anlayışıma göre güzel bir çalışma.
tesekkur ederım yorum ıçın sagol

Alıntı:
ultrahmet´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
size göre öyle olabilir.... yorum ıçın tesekkurler...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-07-2008 #7
size göre öyle olabilir....:wink: yorum ıçın tesekkurler...
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Dosya13
Alt 14-07-2008 #8
Lütfen Biraz daha seviyeli olalım insanlar buraya koydukları çalışmaları eleştirilsin yorum alsın die sunuyorlar bizde elimizden geldiğince bildiğimiz kadarıyla onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz eksi yorum yaptıysak daha iyisini ki doğru olan bu yapsın die yazmışızdır yazdıklarımızı kimsenin kimseye garezi yada başka bi düşüncesi yoktur burası bir meslek ve paylaşım sitesi herkes artılarını ve eksilerini görmeli bu tarz yorumları yazmanız hoş deil özelden ne konuşursanız keyfiniz bilir.
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 15-07-2008 #9
katılıyorum bütün söylediklerine grafikerkartal...üzerine bişey demeye gerek yok...çalışma hoşuma gitmedi inan yumurta demesen anlayamazdım...alakasız di çalışma...üzerinde biraz daha durmalısın ve bence yumurtadaki dağı kaldırmalısın...kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 15-07-2008 #10
düşünce olarak güzel bir çalışma, biraz yumurtanın belirgin hale gelmesi birazda dağın arkadaşın dediği gibi yukarı kalkması başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
biliyorum, bılıyorum, cozunurluklerde, çözünürlüklerde, oldugunu, onemli, sorun, yanardag, yorumlarinizcok, yorumlarınızçok, yumurtada, önemlı