Yunus Emre Web Sitesi / Flash İntro(Giriş)

Flash - Yunus Emre Web Sitesi / Flash İntro(Giriş) ...

Yunus Emre Web Sitesi / Flash İntro(Giriş)
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 17-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aslında flash web sitesi, fakat boyutları büyük oldugundan, burada upload edip yayımlayamıyorum.Sadece;
Uluslararası bir proje için yaptıgım flash intro çalışması...Illustratorde çizilip, flashta hareketlendirilmiştir...Tamamı vektörel çizimdir...Çizime katkısından dolayı fairylike' a teşekkür ederim Yunus Emre Web Sitesi / Flash İntro(Giriş)

Siyah renksizliğin rengidir, tevhidi temsil eder, bütün renkleri içinde barındırır.Kırmızı Baş semazen dir.Kırmızı renk allaha kavuşmayı temsil eder.Bilindiği gibi güneş batarken de doğarken de gökyüzü kırmızı bir renk alır. İşte şeyh postunun kırmızı rengi maddi dünyadan batışı, mânevi dünyaya doğuşu temsil eder.

Çalışma süresi: Çizim hareketlendirme yaklaşık 1 hafta...
Dip not: Sesi açınız.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok hoş bir çalışma olmuş Canım..Ellerine/ellerinize sağlık..Dönme olayı çok başarılı bencee..
Müzik eklentisi ile çok keyifli bir hale geliyor..Yunus Emre Web Sitesi / Flash İntro(Giriş)
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 17-04-2009 #3
Öncelikle eline sağlık canım. Fakat kafama takılan şey neden semazenlerin arka fonu çok koyu renk ?
Bu mesajdan alıntı yap
grafikçe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 17-04-2009 #4
gerçekteh çok keyifli bir çalışma olmuş emeğinize sağlık..keşke siyah semazenler biraz daha ön plana çıksaydı..
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-04-2009 #5
Elinize sağlık Deniz'cim. Camii sanırım yapım aşamasında? Üst bölümü bitmemiş gibi duruyor. Renklendirme olayında sıkıntı var bence. Semazenler siyah ve beyaz elbise giyerler. Kırmızı elbise giymezler. Alim kişi siyah, semazenler beyaz giyer diye biliyorum... Çalışma olarak ele alındığında gayet başarılı. Tebrikler ve iyi notlar. Yunus Emre Web Sitesi / Flash İntro(Giriş)
Bu mesajdan alıntı yap
fairylike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairylike(36)

Ressam / İstanbul

Alt 17-04-2009 #6
denizcim çooook güzel olmuş emeklerine değmiş tebrik ederimYunus Emre Web Sitesi / Flash İntro(Giriş)
Bu mesajdan alıntı yap
Gülsüm ÖZER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gülsüm ÖZER(26)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 17-04-2009 #7
Emeğine sağlık Denizim.
Yunus'un söylediklerine katılıyorum. Siyah semazenler görünmüyor. Beyaz olsaydı daha iyi olurdu.

Durmak yok çalışmaya devam =)
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 17-04-2009 #8
Baş semazenin dönme hız çok fazla gibi geldi, birde Yunus PARLAR'în da söylediği gibi Camii Eksik gibi duruyor, eline sağlık güzel çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 17-04-2009 #9
Çok hoş bir çalışma olmuş Canım..Ellerine/ellerinize sağlık..Dönme olayı çok başarılı bencee..
Müzik eklentisi ile çok keyifli bir hale geliyor..Yunus Emre Web Sitesi / Flash İntro(Giriş)
Çok teşekkürler canım Yunus Emre Web Sitesi / Flash İntro(Giriş)

Öncelikle eline sağlık canım. Fakat kafama takılan şey neden semazenlerin arka fonu çok koyu renk ?
Teşekkürler ablacım...Aslında bende zeminin açık renk olmasından yanaydım, fakat semazenlerde kullandıgım renk seçimi ve camii deki renk dolasıyla onlara yakın koyu pastel renk daha uygun oldu Yunus Emre Web Sitesi / Flash İntro(Giriş)

gerçekteh çok keyifli bir çalışma olmuş emeğinize sağlık..keşke siyah semazenler biraz daha ön plana çıksaydı..
Daire alan içersinde, çevresel bir görünüm oluşturmak için siyah semazenleri küçük yapmak zorundaydım...yoksa hepsi düz bir alanda dönüyormuş gibi gözüküyordu.Bakıldıgında uzaktaki cisimler yakındakilere oranla daha küçük görünür Yunus Emre Web Sitesi / Flash İntro(Giriş)

Yorumunuz için teşekkürler.

Elinize sağlık Deniz'cim. Camii sanırım yapım aşamasında? Üst bölümü bitmemiş gibi duruyor. Renklendirme olayında sıkıntı var bence. Semazenler siyah ve beyaz elbise giyerler. Kırmızı elbise giymezler. Alim kişi siyah, semazenler beyaz giyer diye biliyorum... Çalışma olarak ele alındığında gayet başarılı. Tebrikler ve iyi notlar. Yunus Emre Web Sitesi / Flash İntro(Giriş)
Caminin minaresi aslında vektörel halinde var ama flasha atarken arkada kalmış Yunus Emre Web Sitesi / Flash İntro(Giriş) Düzeltiyorum hemen Yunus Emre Web Sitesi / Flash İntro(Giriş) Evet ama uzun araştırma sonucu bu renkleri setim yunuscum...sanırım açıklamamı okumadın ;Yunus Emre Web Sitesi / Flash İntro(Giriş)

Çok teşekkürler yorumun için Yunus' cum Yunus Emre Web Sitesi / Flash İntro(Giriş)

Siyah renksizliğin rengidir, tevhidi temsil eder, bütün renkleri içinde barındırır.Kırmızı Baş semazen dir.Kırmızı renk allaha kavuşmayı temsil eder.Bilindiği gibi güneş batarken de doğarken de gökyüzü kırmızı bir renk alır. İşte şeyh postunun kırmızı rengi maddi dünyadan batışı, mânevi dünyaya doğuşu temsil eder.
denizcim çooook güzel olmuş emeklerine değmiş tebrik ederimYunus Emre Web Sitesi / Flash İntro(Giriş)
Teşekkürler aslı abla...seninde katkın büyük, tekrar teşekkür ederim Yunus Emre Web Sitesi / Flash İntro(Giriş)

Emeğine sağlık Denizim.
Yunus'un söylediklerine katılıyorum. Siyah semazenler görünmüyor. Beyaz olsaydı daha iyi olurdu.

Durmak yok çalışmaya devam =)
Yunus' a açıklamayı yaptım sanırım tekrar açıklamaya gerek yok Yunus Emre Web Sitesi / Flash İntro(Giriş)
Teşekkürler Gülsüm' cüm Yunus Emre Web Sitesi / Flash İntro(Giriş)

Baş semazenin dönme hız çok fazla gibi geldi, birde Yunus PARLAR'în da söylediği gibi Camii Eksik gibi duruyor, eline sağlık güzel çalışma
Baş semazeni bilerek hızlı yaptım Yunus Emre Web Sitesi / Flash İntro(Giriş)Birde yavaşlatarak deniyeyim.
Yorumunuz için teşekkürler. Yunus Emre Web Sitesi / Flash İntro(Giriş)
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

ellerine sağlık

Alt 17-04-2009 #10
deniz güzel olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları