Yurt dışı iş imkanı Emprime Baskı için erkek desinatör alınacaktır.

Sonuçlanan İlanlar - Yurt dışı iş imkanı Emprime Baskı için erkek desinatör alınacaktır. Sponsorlu Bağlantılar rusyada bulunan empirme baskı işletmemiz için desenlerimizi çizip film makinasından çıktı alabilecek coreldraw,photoshop,freehand programlarını iyi derecede kullanabilen tasarım ruhunada sahip erkek desinatör alınacaktır. ilgilenenlerin ********* adresine mail atmalarını ...

cegobull isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cegobull

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

rusyada bulunan empirme baskı işletmemiz için desenlerimizi çizip film makinasından çıktı alabilecek coreldraw,photoshop,freehand programlarını iyi derecede kullanabilen tasarım ruhunada sahip erkek desinatör alınacaktır. ilgilenenlerin ********* adresine mail atmalarını rica ederim.

(not: ofisimiz istanbul zeytinburnunda olduğu için istanbul avrupa yakası başvurular tercihimizdir.)
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

selinaa_a isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selinaa_a

Yrd. Grafiker / Mersin

Alt 05-03-2010 #3
mrb ben mersınde yasıyorum tasarımları evden yapıyorum home offıce olarak calısmaktayım ılgılenırsenız yardımcı olabılırım ıyı calısmalar