Yurt Dışı Sebebi İle Satılık Reklam firması - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - Yurt Dışı Sebebi İle Satılık Reklam firması - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Yurt Dışı Sebebi İle Satılık Reklam firması Şehir: Türkiye Geneli Marka / Model: 1999 yılından beri sektördeyiz. Fiyat: Teslimat: Elden Fotoğraflar: Ürün ile ilgili açıklama: Firmamız 1999 yılından ...

burak yargılı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burak yargılı(47)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yurt Dışı Sebebi İle Satılık Reklam firması

Marka / Model: 1999 yılından beri sektördeyiz.

Fiyat:

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Firmamız 1999 yılından beri faaliyette olup ana branşı tanıtım ve teşhir standlarının üretilmesidir. Bunun yanı sıra pleksi büküm makinaları konusunda Türkiye'nin tek üreticisidir.

Yurt dışına yerleşeceğimizden dolayı satışa çıkatılmaktadır. Ticari, mali veya kanuni hiçbir pürüzü bulunmamaktadır. Sektöründe kredibilitesi yüksektir.

Firmamız ve üretimlerimiz hakkında ön bilgiyi ekteki sitelerimizden alabilir. Fiyat, makina ve araç parkuru, referans listesi gibi detaylar için tarafımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Anlaşma sürecinden sonra alıcı 3 ay boyunca asiste edilip müşteri, toptancı ve işleyiş süreci hakkında bilgi ve eğitim verilecektir.

E-posta:

Telefon: 0532 272 08 20
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yurt Dışı Sebebi İle Satılık Reklam firması - Türkiye Geneli - Yurt Dışı Sebebi İle Satılık Reklam firması - Türkiye Geneli ya da Yurt Dışı Sebebi İle Satılık Reklam firması - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yurt Dışı Sebebi İle Satılık Reklam firması - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap