Yurtdışı mezunundan freelance grafik/animasyon

Sonuçlanan İlanlar - Yurtdışı mezunundan freelance grafik/animasyon ...

deadstar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deadstar

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 20-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba.

Yurtdışından yeni geldim. Avustralya, Melbourne. yaşım 27. Bilgi Üniversitesi görsel iletişim tasarım yüksek lisans öğrencisiyim. Türk ve yurtdışı piyasasında birçok çalışmam oldu.

yapı kredi, petrol ofisi , sony,Mini-BMW, MNG Spain, hürriyet,MEY içki,Ülker, milliyet iş yaptığım firmaların sadece birkaçı.

Kurumsal kimlik, Logo, afiş-poster-katalog gibi her çeşit grafik çalışmaları.3d Maya Animasyon uygulamaları, Autocad & 3ds Max mimari çizimler - Render'lar. Profesyonel fotoğraf çekimleri yaptığım işlerdir.

iletişim için: 0538 333 333 0.

salih.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

deadstar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deadstar

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 06-09-2010 #3
up up up up
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 09-11-2013 #4
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.