Yurtdışından grafik tablet almak?

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Yurtdışından grafik tablet almak? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar benim yurt içinden şansıma outletten çok uygun fiyata aldığım bamboo tabletim vardı. Ancak başımdaki tus belası yüzünden oyalanmamak için kardeşime verdim tableti. Şimdi de yeni bir tane ...

davaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

davaro

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 13-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar benim yurt içinden şansıma outletten çok uygun fiyata aldığım bamboo tabletim vardı. Ancak başımdaki tus belası yüzünden oyalanmamak için kardeşime verdim tableti. Şimdi de yeni bir tane almak istiyorum kafamdaki model intuos pronun bi önceki modeli olan intuos5 pro pth450 idi. Ancak Türkiye fiyatlarına bakınca fiyatların uçmuş olduğunu gördüm. Nitekim amazonda 137$ olan ürün http://www.amazon.com/Wacom-Intuos5-...+with+wireless vatanda 922₺! (höh!) http://www.vatanbilgisayar.com/pth-4...ik-tablet.html . Ancak amazondaki hayınların hiçbiri de Türkiye'ye göndermiyor. Sorum yurtdışından tablet alan var mı varsa hangi siteleri tercih etti?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 01-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar burası forumun destek bölümü ikinci el ilanlarınız için lütfen ilan bölümünü kullanın

İkinci El Pazarı - Grafikerler - Türkiyenin Büyük Grafikerler Topluluğu - Grafik Tasarım
İkinci El Ürün Almak İsteyenler - Grafikerler - Türkiyenin Büyük Grafikerler Topluluğu - Grafik Tasarım

bu sayede forumu doğru kullanmış olursunuz
Bu mesajdan alıntı yap