Yuvarlak Kenarları Beyaz Çıkıyor ?

Photoshop - Yuvarlak Kenarları Beyaz Çıkıyor ? Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar phostopdan bir template çizdim arkası saydam ve kaydederken png24 yani gif olarak kaydediyor html dökdügünde arka planı degiştirdigimde resimde görüldüğü gibi kenarlıklarda beyazlıklar oluşuyor bir türlü çözemedim ...

maxihell isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maxihell

Öğrenci (Grafik) / Eskişehir

Alt 11-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar phostopdan bir template çizdim arkası saydam ve kaydederken png24 yani gif olarak kaydediyor html dökdügünde arka planı degiştirdigimde resimde görüldüğü gibi kenarlıklarda beyazlıklar oluşuyor bir türlü çözemedim

bakınız arka planı yeşil yaptım kenarlıklar beyaz görünüyor
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

online.25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

online.25

Grafiker / Erzurum

Alt 29-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardeş resim görünmüyor ama photoshopdan dreamveavera transparan resim aktarman için file seçeneğinden save for web demelisin.Kayıt penceresindende transparan seçeneğini seç orada bir kaç ayar daha var büyük ihtimalle bu yüzdendir resmi görebilseydim daha iyi yardımcı olabilirdim belki
Bu mesajdan alıntı yap
guraykurtoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guraykurtoglu

Hiç Biri / Ankara

Selam

Alt 07-03-2013 #3
Fotoğrafı yüklerseniz size hemen yardımcı olabilirim...
Bu mesajdan alıntı yap