yüzeye baskı hakkında yardım

Baskı - yüzeye baskı hakkında yardım Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar, ben futbol hakemliği yapıyorum ve ben kartalarımın köşesine adımı soy adımı basmak istiyorum öncelikle kartlar esnek kırılmaz ısıya dayanıklı bir maddeden yapılmış ben bu kartlara nasıl ...

Sfenksmmy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sfenksmmy(27)

Webmaster / İstanbul

Alt 30-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar, ben futbol hakemliği yapıyorum ve ben kartalarımın köşesine adımı soy adımı basmak istiyorum öncelikle kartlar esnek kırılmaz ısıya dayanıklı bir maddeden yapılmış ben bu kartlara nasıl baskı yapabilirim bu konuda yardımı olursanız sevinirim iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

denizcem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizcem

Grafiker / İzmir

Alt 30-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
böyle sert bir malzemeye serigrafi olarak baskı yaptırabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sfenksmmy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sfenksmmy(27)

Webmaster / İstanbul

Alt 30-05-2011 #3
hımm anladım serigrafi iyibir yöntem ama ben kendim yapim istiyorum el emeğimin olmasını istiyorum yüzeye baskı hakkında yardım bunun için elimde hp photosmart c4280 bir yazıcı var yani süplimasyon kağıdı falan kullanarak yapamazmıyım ?
Bu mesajdan alıntı yap