Yüzyıl Mobil Sağlık Hizmetleri - Web Tasarım

Web Tasarımı - Yüzyıl Mobil Sağlık Hizmetleri - Web Tasarım Sponsorlu Bağlantılar Anasayfa ----- İç sayfa...

HaLiLL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HaLiLL

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Dosya18

Alt 08-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Anasayfa

-----

İç sayfa

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 08-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tasarım gayet şık ve güzel olmuş fakat anasayfanızdaki renklendirmelerinizde hataları var güncel akan haberinizdeki siyah renk beyaz olmalıydı Yüzyıl mobil sağlık logosu arkaplan'la kaynaşmış çok belirgin olmamış Güvenilir hizmet, Tecrübeli ekip, Yüksek hijyen gibi konu başlıklarınızında renklerinde oynama yapmanızı tavsiye ederim başarınızın devamını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap

HaLiLL

Alt 08-07-2010 #3
Yorumunuz için teşekkür ederim.

Güncel haberlerde bulunan akan yazının rengini önce beyaz olarak düşünmüştüm fakat siyah olmasında karar kıldım. Benimde gözüme takılıyor, beyaz yapmayı düşünüyorum.

Yüzyıl Mobil Sağlık logosunun gayet belirgin olduğunu düşünüyorum.

Güvenilir Hizmet, Tecrübeli Ekip ve Yüksek Hijyen grafiklerini yeşil yapmamın sebebi sitenin üstünde bulunan yeşilliklerle uyum sağlamasıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
asit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asit

Webmaster / Ankara

Alt 12-07-2010 #4
yazı font seçiminde ve haberlerdeki renk seçiminde değişiklik yapsan daha iyi olacaktır
Bu mesajdan alıntı yap

HaLiLL

Alt 13-07-2010 #5
@teomaniac

Teşşekkür ederim.

Orta bölümdeki içeriği aynı hizaya getirmemi önermişsin fakat bakarsan o bölüm dalgalı. Ona göre hizalamalarını yaptım.

@asit

Güncel bölümündeki siyah olan yazı rengini beyaz olarak ayarlamıştım 1-2 gün önce. Şuan "Tahoma" yazı fontunu kullanıyorum. Önerdiğiniz bir yazı fontu var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
asit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asit

Webmaster / Ankara

Alt 15-07-2010 #6
sistem fontlarından şaşma trebuchet tahoma verdana arial sIFR cufon falan da deniyebilirsin
Bu mesajdan alıntı yap

HaLiLL

Alt 17-07-2010 #7
Şuan zaten "Tahoma" yazı fontunu kullanıyorum ve siteye gayet iyi gittiğini düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
teomaniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teomaniac

Webmaster / İstanbul

Alt 17-07-2010 #8
ben teşekkür ederim kardeşim yine senin zevkin yani ama aynı sıradada yaparsın pay war zaten orada Yüzyıl Mobil Sağlık Hizmetleri - Web Tasarım eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 17-07-2010 #9
Ellerine Sağlık Tasarım Gayet Güzel

Güvenilir Hizmet TECRÜBELİ EKİP YÜKSEK HİJYEN MENÜLERİ BİRAZ DAHA KİBAR OLABİLİR VE 3 ÜNÜDE AYNI SIRAYA HİZALARSAN DAHA İYİ OLUR GİBİME GELİYOR
Ellerine Sağlık Tasarım Gayet Güzel

Güvenilir Hizmet TECRÜBELİ EKİP YÜKSEK HİJYEN MENÜLERİ BİRAZ DAHA KİBAR OLABİLİR VE 3 ÜNÜDE AYNI SIRAYA HİZALARSAN DAHA İYİ OLUR GİBİME GELİYOR
Gerek flood yaparak. gerek ise büyük harf kullanarak mesaj yazmak suretiylr kural ihlali yapıyorsunuz.
Kurallara riayet lütfen.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
halil lekesiz, web designer, web tasarım