Z kitap (Zenginleştirilmiş kitap)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Z kitap (Zenginleştirilmiş kitap) Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba, Z kitap nasıl yapılır (Ipad'te filan hani şu hareketli sesli kitaplar: Mesela bi yere dokunuyorsun tavşan kulaklarını oynatıyor, bi yere dokunuyorsun kedi miyavlıyor gibi...) bilen var ...

kerimanG isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kerimanG

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-04-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba,

Z kitap nasıl yapılır (Ipad'te filan hani şu hareketli sesli kitaplar: Mesela bi yere dokunuyorsun tavşan kulaklarını oynatıyor, bi yere dokunuyorsun kedi miyavlıyor gibi...) bilen var mı? Hangi programlarla yapılıyor, kod yazmaya gerek var mı?

Bu işi nasıl öğrenebilirim?

Yardım lütfen feci kafayı taktım...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

billiejean isimli Üye şimdilik offline konumundadır

billiejean

Webmaster / Aydın

Alt 17-01-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu konuda bende bir araştırma yaptım ama .exe uzantılı bir dosya içine kitap ve araş kususu nasıl konur hala bir fikrim yok... bunlar uzunca kodlamalardan oluşmasa gerek diye düşünüyorum... bilen bir arkadaş varsa paylaşırsa seviniriz...
Bu mesajdan alıntı yap
osmandincer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

osmandincer

Webmaster / İstanbul

Alt 19-01-2016 #3
Basitçe bir örnek vereyim. Gerisini zaten kendiniz bulursunuz arkadaşlar.