Zaman Tüneli kapak_öylesinee

Serbest Çalışmalar - Zaman Tüneli kapak_öylesinee ...

baahaar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baahaar

Grafiker / Kayseri

Alt 07-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 07-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ne zamanı görebildim ne de tüneli. Resimler arasında zamanda yolculuk yapacak kadar fark yok. Sağ taraftaki yılları gösteren göstergeye göre doğdu ile 2007 yılı arasındaki fark her yıl farkı birimiyle aynı bu da demek oluyor ki bahar kızımız altı yaşında Zaman Tüneli kapak_öylesinee 6 yaşındaki bir çocuk için resimler biraz fazla gelişmiş gibi ...
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2012 #3
Tasarım olarak göremeyiz pek Zaman Tüneli kapak_öylesinee ama hoş bir görüntü olarak kullanılabilir.
Bu mesajdan alıntı yap

baahaar

Grafiker / Kayseri

Alt 07-07-2012 #4
Ne zamanı görebildim ne de tüneli. Resimler arasında zamanda yolculuk yapacak kadar fark yok. Sağ taraftaki yılları gösteren göstergeye göre doğdu ile 2007 yılı arasındaki fark her yıl farkı birimiyle aynı bu da demek oluyor ki bahar kızımız altı yaşında Zaman Tüneli kapak_öylesinee 6 yaşındaki bir çocuk için resimler biraz fazla gelişmiş gibi ...
evet 7 yaşıma basacağım önümüzdeki ay çok heyecanlıyım Zaman Tüneli kapak_öylesinee
Bu mesajdan alıntı yap

baahaar

Grafiker / Kayseri

Alt 07-07-2012 #5
Tasarım olarak göremeyiz pek Zaman Tüneli kapak_öylesinee ama hoş bir görüntü olarak kullanılabilir.
evet kesinlikle tasarım oldugunu iddaa edemem zaten...belki değişik fikirler için örnek olabilir diye düşündüm. çizim programlarıyla uğraşıyorsak sıradan görsellerden daha iyidir diye düşünüyorum (:
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2012 #6
evet hazır görseller yerine kendi yaptığınız bir denemeyi kullanmak daha güzel elbette Zaman Tüneli kapak_öylesinee iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap