zarf şeklinde kartvizit

Kartvizit Tasarımları - zarf şeklinde kartvizit ...

zarf şeklinde kartvizit
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 03-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar bir sirket icin yeni yaptıgim bir kartvizit calismasini sizlerle paylasip yorumlarınızı almak istedim farklı bir tasarim olsun istedim aklıma böle bisi geldi kartvzit basıldı yorum ve elestirileriniz için tesekkür ederim

zarf şeklinde kartvizit

ilginize teşekkür ederim arkadaşlar bir tek kisi bile yorum yapmamış düşüncesini paylaşmamış moderatör arkadaşlardan rica etsem konuyu silebilirler mi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 05-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yorum almaman konunun silinmesi anlamına gelmez hiç bir zaman
İş onay alıp basılmış zaten
Amcına uygun sade bir çalşma
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 05-05-2009 #3
Logoyu/armayı ezmişsin. Daha büyük kullanılabildiği bi tasarım olabilirmiş.
85X55 olduğunu düşünürsek bu kartın logo oldukça küçük kalmış olmalı basıldığında

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap

bright

Grafiker / İzmir

Alt 05-05-2009 #4
arkadaşlar ilgi görmediğinden dolayı silinmesini istemiştim kusura bakmayın yorumlarınız için cok tesekkür ederim logonun ezilmesi ya da kücük kalmasına gelince haklısınız ama hep aynı formattan da bıktım biliyorsunuz logolar genel de ya sola konuyor ya her iki tarafa konuyor bu tasarımı zarf şeklinde düşündügüm icin logoyu zarfın tam açma yerine gelecek şekilde koydum biraz değişik bisi olsun istedim ondan böyle oldu dediğiniz gibi tasarım beğenildi ilginiz için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
ByELİTE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ByELİTE

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-05-2009 #5
Hoş olmuş logo biraz ufak..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 08-05-2009 #6
Farklı bir çalışma olmuş.Logo çok ufak kalmış.Birde zemin keşke siyah olmasaymış zarf şeklinde kartvizit daha canlı bir renk kullansaydın keşke.Elinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap

bright

Grafiker / İzmir

Alt 08-05-2009 #7
arkadaşlar yorumlarınız ve değerli fikirleriniz icin cok teşekkür ederim baskıya gitmeden önce logonun üstündeki yazıları biraz küçültüp logoyu da biraz büyüttük siyah renk ise resmiyet bakımından öyle seçildi şimdi bir de cepli doysa isteniyor cepli dosyada da aynı tasaırım kullanılcak siz ne düşürnüsünüz bilmiyorum ama bununla ilgili olarak fikrinizi söylerseniz sevirim yani orda gördünüz tasarımın aynızı cepli dosyaya uygulanacak
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2009 #8
Arkadaşlara kızmışsınız.. Yorum yapılmıyor diye.. Peki.. Artık basılmış bir iş için burası böyle olsaydı daha iyi olurda dememizin kime ne faydası olur.. ? Ayrıca basılan işinde buna nazaran değiştirildiğini söylüyorsunuz ?.. Buraya değişmemiş halini koyup basılmış bir işe eleştiri istiyor ve sonra kimse bir şey yapmayıncada kızıyorsunuz ? ..

Cepli dosyadada bu tasarımın ışına çıkmadan aynı espriyi kullanmanızda kurumsal kimlikteki bütünlük açısından fayda var.. Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

bright

Grafiker / İzmir

zarf şeklinde kartvizit

Alt 09-05-2009 #9
arkadaşlar zaman probleminden dolayı mesajı gereken zaman içinde düzeltemedim bu yüzden özür dilerim kartın baskıya giden son durumunu yüklemek istedim cünkü gecen sefer biliyorsunuz baskıya giden son halini değilde yanlışlıkla müşteriye onay için gideni yüklemişim ve bunu da arkadaşların tasarımdaki logoya olan yorumları sırasında farkettim ayrıca kart baskıya çok acil olarak girmişti ve baskıdan önce kartı buraya upload etmem imkansızdı baskıya giren karta yorum yapmanın mantıksız olduğu söylemekte sizde haklısınız belki ama ben yine de farklı düşünceleri ve yorumları almak bakımından bu calışmayı yüklemek ve sizinle paylaşmak istedim ilginiz için teşekkür ederim

zarf şeklinde kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap
icten_cagri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

icten_cagri

Grafiker / Düzce

Alt 14-09-2012 #10
Bumu daha iyi seninkimi desem?

zarf şeklinde kartvizit

niye gerektiği gibi yapabilirken zarf şeklinde yapmaya çalıştın? müşteri senden zarfmı istedi kartmı istedi (DESEM?)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları